Řetězec BILLA uvádí novou privátní značku ořechů a sušených plodů Nice Bites

Řetězec BILLA uvádí novou privátní značku ořechů a sušených plodů Nice Bites


  • Nová značka ořechů a kandovaného ovoce Nice Bites bude k dostání ve všech prodejnách BILLA od 23. října
  • Nice Bites obsahuje balení sušeného ovoce, přírodních ořechů a směsi ořechů
  • Balení budou dostupná v několika velikostech od 70 g až po 500 g

Řetězec BILLA představuje novou značku ořechů a sušeného ovoce Nice Bites. Zákazníci si s touto novinkou budou moci vychutnat sušené a kandované ovoce, přírodní ořechy a speciální mixy. K dostání budou
v baleních několika velikostí, od nejmenších 70 g až po 500 g.

Ořechy a sušené ovoce jsou velmi dobrým zdrojem nenasycených tuků, minerálů a vitamínů. Jedná se
o zdravou lahodnou svačinku, která bohatě zasytí a dodá během dne organismu energii. Stejně tak mohou po ořeších sáhnout lidé, kteří mají chuť mlsat, třeba večer u filmu nebo při posezení s přáteli. „Naše řada ořechů Nice Bites nabídne zákazníkům kvalitní chuť ořechů a nejrůznějších suchých plodů. Zákazníci pod Nice Bites najdou postupně širokou paletu chutí. Začátkem příštího roku plánujeme uvést i sortiment slaných ořechů. Nice Bites je skvělou volbou pro všechny vyznavače aktivního stylu, ale i pro ty, kteří hledají vhodnou alternativu k dnešním průmyslově zpracovaným pochutinám,“ říká o novince Nice Bites Dana Bratánková, vedoucí korporátní komunikace & Public Affairs BILLA ČR.

Pod značkou Nice Bites najdou zákazníci mnoho druhů ořechů a suchých plodů. Zákazníci si budou moci vybrat například z přírodní pistácie, kešu ořechů, arašídů či pekanových ořechů. V regálech prodejen BILLA mohou sáhnout i po směsi exotických ořechů nebo směsi s názvem Home office.

Sušené ovoce v sobě díky důkladnému zpracování zachovává svou vysokou kvalitu a výtečnou chuť. Vychutnat ho lze buď jako zdravou svačinku, nebo může doplnit jogurt, müsli či dezerty. Nice Bites nabídne třeba sušené švestky a rozinky, které jsou bez přidaného cukru. Dále také banánky, ananas nebo papáju. Mlsat zdravě tak může s Nice Bites celá rodina.

Speciální směsi obsahují např. kešu, mandle, lískové ořechy, sušenou klikvu, rozinky, ale i kousky kokosu nebo čokolády. Tyto mixy existují i v menší verzi jako balení do kapsy.

 

Nice Bites bude k dostání v několika velikostech. Nejmenší, 70g varianta se skvěle hodí do kapsy nebo na cesty. Větší balení pak mají gramáž 100, 150, 200 nebo až 500 g. Každý zákazník si tedy najde optimální velikost svých oblíbených zdravých pochoutek.  

Produktový tip:

Řetězec BILLA uvádí novou řadu ořechů a sušeného ovoce Nice Bites. Nabídne třeba přírodní ořechy nebo sušené a kandované ovoce, a to dokonce i v praktických baleních do kapsy – ideální pro každého, kdo hledá zdravou a rychlou svačinku. K dostání jsou ve všech prodejnách BILLA a na e-shopu. Více informací je
k dispozici na www.billa.cz.

 

 

 

 

 

 

BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí od roku 1991. S obratem ve výši 33,7 mld. Kč (2022), s 260 prodejnami a více než 6 500 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty. Společnost BILLA se soustředí na podporu českých producentů, proto české potraviny tvoří již 72 % jejího celkového obratu. České potraviny jsou také součástí privátních značek řetězce BILLA – Vocílka, Česká farma, BILLA BIO, BILLA, BILLA Premium, BILLA Easy, BILLA BON VIA, Today, Clever, Vives, ZOO ROYAL nebo Milora.   

REWE International AG je lídrem na rakouském trhu v oblasti prodeje potravinového a drogistického zboží a jedním z největších zaměstnavatelů v Rakousku. Ve 3 694 prodejnách v Evropě zaměstnává téměř 80 000 pracovníků. REWE International AG je součástí německé REWE Group, která působí ve 13 zemích Evropy a patří k nejvýznamnějším evropským maloobchodním skupinám a prodejcům rodinných dovolených. REWE International AG se sídlem v rakouském Wiener Neudorf provozuje obchodní společnosti BILLA, BILLA PLUS, PENNY, BIPA a ADEG a řadu vlastních produktových značek. V segmentu supermarketů má prodejny v 7 zemích střední a východní Evropy.   

 

Více informací na www.billa.cz.