Upravený vzhled je pro muže symbolem úspěchu a sebedůvěry

Upravený vzhled je pro muže symbolem úspěchu a sebedůvěry

Péče o sebe je pro muže stejně důležitá jako pro ženy. Dokonale upravený vzhled je základním předpokladem úspěchu v práci i v soukromém životě. 


Jako lidé totiž dáváme velmi často na první dojem a hezký a upravený vzhled si spojujeme s úspěchem, charismatem a důvěryhodností.

Kosmetické salóny i pro muže

V dnešní době je více než vhodné, aby muži pravidelně navštěvovali kosmetické salóny. Profesionální péče nejen zlepší vzhled pleti, ale také pomáhá udržovat její zdraví a základní potřeby. Dnešní muži tráví spoustu času v nepříznivých podmínkách - v uzavřených kancelářích, před monitorem počítače, nebo venku na přímém slunci a větru. Zatímco ženy chrání svou pleť pečující a dekorativní kosmetikou, muži jsou v tomto zranitelnější.

V péči o pleť je důležitá také pravidelnost a domácí péče. Muži navštěvují kosmetičku nejen kvůli jednorázovému zákroku, ale především chtějí dlouhodobě zlepšit a udržovat vzhled. Jenom pravidelná péče totiž zachová mladistvost. To potvrzuje i Ljubov Štajner, majitelka pražského kosmetického studia Doelis aesthetic. „Nabízíme estetické procedury speciálně přizpůsobené mužské pleti a kosmetické produkty pro muže. Pravidelná domácí péče je totiž neméně důležitá,“ doplňuje.

 

Jaké mají muži oblíbené kosmetické procedury?

- čištění pleti

- komplexní terapii akné a odstranění stop po akné

- ošetření účinnými chemickými peelingy

- regenerační a revitalizační péči

- vlasovou mezoterapiipro posílení a růst vlasů

- laserovou epilaci – moderní a příjemnou metodu odstranění nežádoucích chloupků
a mnoho dalších

 

Produkty pro domácí péči o pleť

Oblíbené produkty pro muže jsou od Arcaya Cosmetics. Jsou vyvinuté speciálně pro mužskou pleť a lze je koupit na e-shopu www.doelis-beauty.cz nebo přímo v salónu Doelis aesthetic. Které jsou pánské bestsellery?

Hydratační sérum pro oční okolí Gent´s Care Rescue Eye Serum ošetří oteklé a unavené oči a viditelně redukuje váčky a tmavé kruhy pod očima.

Velmi účinná jsou ampulková pleťová séra Gent´s Care Recharge, která se aplikují ráno a večer na vyčištěnou pleť (stačí pár kapek). Tu krásně hydratují, vypnou a obnoví.

Po aplikaci pleťového séra se aplikujte hydratační pleťový krém Gent´s Care Reyouth Face Cream, vyvinutý speciálně pro mužskou pleť.

Po holení je ideální vyživující a zklidňující balzám Gent´s Care Relax After Shave Balm, který pleť uklidní, zmírní podráždění
a drobná poranění.

 


Ljubov Štajner

Kosmetické studio Doelis aesthetic sídlí v samém srdci Prahy v Klimentské ulici a úspěšně funguje téměř 9 let. Samozřejmostí je zcela individuální přístup, studio nabízí také příjemné ceny.

Více informací najdete na webových stránkách www.doelis.cz, na stránkách e-shopu www.doelis-beauty.cz najdete široký výběr profesionálních kosmetických produktů pro domácí použití.