Co si vaše kočka opravdu myslí

Co si vaše kočka opravdu myslí

Hrajte s námi o knihu Co si vaše kočka opravdu myslí.


Ruby Fosterová - Kočkologie

Kočkologie je vtipně a půvabně ilustrovaná kniha oslavující vše, co dělá naše kočičí společníky tak úžasnými, a poodhaluje závoj jejich tajemství.

Ono je v konečném důsledku úplně jedno, jestli vaši domácnost opanovala úplně obyčejná číča, nebo kočičí šlechtic, jehož rodokmen sahá tak daleko, že nedohlédnete konce, společný život se zkrátka bude pohybovat
v pevně vytyčených hranicích. Které ovšem určí vaše kočka…

A vám jednoduše nezbude nic jiného než složit zbraně, rezignovat na (zcela mylnou) představu, že jste pány tvorstva, a naučit se jejímu veličenstvu rozumět. A buďte ujištěni, že s Kočkologií jste na dobré cestě!

Proč mňouká? Proč vrní? Sakra, proč mě zrovna teď poškrábala???
Také si kladete tyto otázky? Občas se přistihnete nad plnou miskou v hlubokém zamyšlení a vstupujete se svou kočkou v dialog o tom, proč, zatraceně, nežere zrovna ty granule, kterých jste právě zakoupili sedmikilový pytel? Jak je možné, že si z celého domu vybere na odpolední šlofík zrovna vaše oblíbené křeslo? Kočka v sušičce, dřezu, na vašem černém kabátu, roztažená přesně v místě, kudy zrovna nutně potřebujete pronést fakt těžkou skříň? Jasan!

Ale proč se to děje? Jsou to potměšilé bestie, které nám souvisle usilují o život a testují naše nervy? Ale kdeže. Kočky jsou velmi inteligentní, přátelská a vzdělaná stvoření! Jen prostě musíte pochopit a přijmout jejich jedinečnost.

 

Hrajte s námi o tuto kočko knihu :-)
Odpovězte na otázku:

 

 

Nakupovat můžete na Kočkologie | Pro děti |ZonerPress.cz (zoner-press.cz).

 

 

 

 

zdroj/foto: Zonerpress

 

 

 

Výherce: K. Pluchová