Dárky, kterými můžete na Valentýna projevit lásku ostatním i sobě samotným

Dárky, kterými můžete na Valentýna projevit lásku ostatním i sobě samotným

GESKE, nová německá značka Beauty Tech, vás zve, abyste si na letošního Valentýna dopřáli zářivou sebedůvěru, kterou přináší zářivá pleť, ať už se o ni podělíte s někým výjimečným, nebo si ji vyhradíte pro svůj drahocenný čas.


Výrobky GESKE pro zvýšení sebevědomí a posílení přirozené krásy

Výrobky GESKE v sobě spojují pokročilé technologie, pohodu a elegantní design, takže jsou skvělým dárkem pro vás nebo vaše blízké.

Spojujeme dlouholeté zkušenosti s vytvářením špičkových spotřebních technologických produktů, špičkové německé inženýrství, dermatologické vědecké znalosti a sílu umělé inteligence (AI), abychom učinili snahu
o krásu dosažitelnou a dostupnou pro všechny.

Thermo Facial Brush & Face-Lifter |8 v 1
Jediný šperk, který kdy budete potřebovat

Perly potěší nejen oko, ale i pokožku. Převratná kombinace dvanácti termohřejivých perel a extrémně měkkých, pružných silikonových nopků je nezbytná pro dosažení čisté a zdravé pokožky. Tyto tepelné perly se aktivují během čištění obličeje a jemně a účinně otevírají póry pro důkladné vyčištění. Tento kartáček však nabízí více než jen to: obsahuje masážní technologii proti stárnutí spolu s liftingovou mikroproudovou technologií, která zpevňuje a omlazuje pleť. Hledáte domácí lifting obličeje? Sonický termo kartáček na obličej a lifting | 8 v 1 je ideální volbou.

 
Doporučená cena: 1424 Kč

 

Sonic Warm & Cool Mask | 9 in 1
Zkraťte dobu péče o pleť na polovinu

Aktivací technologií hloubkového zahřívání pórů a hyperinfuze celého obličeje pomáhá chytrá maska absorbovat aktivní složky produktů péče o pleť na hlubší úrovni. Patentovaná technologie GESKE Cryo Deep Cooling okamžitě zmenšuje póry na minimum a systém High Efficiency Depuffing System snižuje otoky
a dodává omlazený a energický vzhled, který jste si vždy přáli. Aby toho nebylo málo, přináší maska SmartAppGuided™ Sonic Warm & Cool také technologii GESKE Full-Spectrum LED Light s LED světly různých vlnových délek a barev, která bojuje proti známkám stárnutí a zároveň omlazuje pleť.

 
Doporučená cena: 1425 Kč

 

Warm & Cool Eye Energizer | 6 in 1
Kouzlení pro oči   
                                  

Nejúčinnější komplexní řešení pro redukci otoků pod očima, únavy, suchých očí, tmavých kruhů a jemných vrásek. Technologie vyhřívání a chlazení v kombinaci s technologií SmartSonic Pulsation umožňují masáž, redukci otoků a stimulaci očních svalů za účelem uvolnění a obnovení pružnosti.

 
Doporučená cena: 1425 Kč

 

 

 

 

O společnosti GESKE
GESKE German Beauty Tech je inovativní a oceňovaná kosmetická značka, jejímž posláním je rozvíjet personalizovanou péči o krásu a zpřístupnit ji všem. Kombinací spotřebních technologických produktů
a rozsáhlých dermatologických poznatků GESKE German Beauty Tech nově definuje osobní péči o pleť.

Další informace o společnosti GESKE najdete na adrese www.geskebeauty.cz.

Společnost GESKE můžete objevit také na Instagram, Facebook a Linkedin.