Darujte originální dárek, který neomrzí

Darujte originální dárek, který neomrzí

Hledáte originální, speciální a personalizovaný dárek pro partnera, člena rodiny či blízkého nebo kolegu z práce, který se má přesně trefit do jeho vkusu, nebo třeba vyjádří nějakou důležitou myšlenku či pomůže uchovat nějakou vzpomínku?


Ideálním řešením je v takovém případě tričko (nebo jiný předmět) s potiskem, který si prostřednictvím jednoduchého a intuitivního rozhraní sami vytvoříte.

Trička s potiskem představují široce uplatnitelný produkt, který navíc můžete využít na různé akce, jako jsou třeba rozlučky se svobodou, tematické oslavy apod.

 

Jak vytvořit tričko či jiný předmět s vlastním potiskem

Službu potištění různých spotřebních nebo třeba reklamních předmětů nabízí i v tuzemsku hned několik společností, které se mohou orientovat na její různé varianty. Některé společnosti se specializují na potisk látek a jiných flexibilních materiálů, jiné nabízí celé spektrum různých variant produktů (hrníčky, fotorámečky, ale třeba také zvláštní zboží určené pro konkrétní cílovou skupinu, třeba chovatele domácích mazlíčků či vášnivé rybáře apod.).

Důvodem bývá odlišný postup vytváření produktů, kde se vedle vlastního vytváření potisků na textil využívají třeba nalepovací fólie nebo speciální metody zachycení obrazu (například gravírování). Rozhodnete-li se tedy pro personalizovaný dárek, máte prakticky nepřeberné spektrum možností, na co se primárně zaměřit.

Jak vybrat dodavatele potištěného trička

Rozhodnete-li se nakonec pro potisk trička, je obvykle výhodné vybrat si pro tyto účely dodavatele, který se specializuje spíše na tisk na textil.

Ten může být totiž řešen různými metodami a úzce profilovaný dodavatel vám pravděpodobně nabídne velmi dobrou kvalitu tisku s různými vychytávkami s ohledem na konkrétní typ textilie. Mezi oblíbené patří např. služba – Vytvorsipotisk.cz, která se specializuje na potisk, který vydrží
i náročnější zacházení.

Trička se dnes totiž obvykle vyrábí ze směsí materiálů, která různým způsobem reagují na tisk
a vyžadují jinou formu ošetřování, která může ovlivňovat kvalitu provedení i životnost tisku. Pokud tedy najdete dodavatele, který nabízí levný potisk triček, před zadáním zakázky si ověřte, že se zaměřuje na různé typy materiálů a garantuje kvalitu provedení.

 

Jak probíhá potisk trička

Samotný proces vytvoření potisku pak začíná vždy u vás jako u zákazníka. Většina firem nabízí své služby v rámci e-shopu, kde si můžete vybrat typ, barvu a velikost trička (pánské, dámské, různé střihy apod.) a provozuje také kreativní rozhraní, kam můžete nahrát fotku či kresbu, nebo třeba nápis a dále je upravovat.

V návrháři pracujete přímo s plochou potisku trička a často také vidíte, jak bude přibližně konečný výtvor vypadat. Po dokončení návrhu pak už jen pošlete objednávku a můžete se těšit na originální dárek.Co všechno si můžete dát potisknout

Vedle triček lze originálním potiskem ozdobit také další druhy oblečení, nejčastěji se jedná třeba
o mikiny, zástěry, kloboučky, ponožky či čepice, nebo typicky dětské oblečení (dupačky, body apod.).

Výjimkou však nejsou ani různé šátky či kravaty, nebo třeba pouzdra na kosmetiku. Do trochu jiné kategorie pak spadá příslušenství k počítači (třeba podložka pod myš nebo kryt na telefon). Sortiment pak doplňuje keramika či sklo, ale například také personalizované přívěsky.

 

 

 

 

zdroj/foto: Vytvorsipotisk.cz