Když už krémy nestačí

Když už krémy nestačí

Přinášíme vám proměnu číslo tři. Co na ni říkáte?


Dana (64 let) je hrdou matkou a nyní už i babičkou. Celý život pracovala na vysoké právnické pozici, kde dokonalý zevnějšek byl nedílnou součástí jejího pracovního života. I přes celoživotní aktivní udržování skrze návštěvy estetických klinik a používání kvalitních krémů přišel čas na facelift.

I když Dana již není součástí pracovního procesu, stále chtěla být šik a při pohledu do zrcadla už nechtěla odvracet svůj zrak. Rozhodla se pro podstoupení faceliftu na vyhlášené pražské klinice ABCLINIC Art & Beauty. „Bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem učinila za poslední roky. Skvělý přístup celého zdravotnického personálu byl jen třešničkou na dortu. Po zákroku nebyl výsledek díky otoku zcela zřejmý, ale viděla jsem náznak, a to mi dávalo neuvěřitelný pocit vnitřního štěstí, který se zcela naplnil po zahojení. Najednou jsem to byla zase já. Povislá kůže na tvářích a kolem očí zmizela,“ popisuje paní Dana.


Facelift je velmi oblíbený zákrok, který je vhodný u klientek, kde mini invazivní zákroky již nepomáhají a kde je potřeba obnovit konturu obličeje. „Osobně mám facelift moc rád. Je to obrovská změna, kdy klientka či klient omládne o 10-15 let. Obrovskou výhodou oproti estetické dermatologii je dlouhotrvající efekt omlazení, který trvá až 10 let. Na rekonvalescenci si stačí vzít 14 dní dovolenou,“ dodává přední odborník kliniky ABCLINIC Art & Beauty MUDr. Matěj Patzelt, Ph.D.

Nyní je Dana šťastnou babičkou, matkou a manželkou. Doslova září a své okolí nepřestává svou vizáží a mladistvým postojem překvapovat. V případě Dany je věk opravdu jen číslo. Důležitý je vnitřní i vnější respekt ke svému tělu a pokud to jde, zvolit pomocnou ruku estetické medicíny. Není na tom nic špatného, naopak je to možnost se cítit skvěle ve svém těle.

 

 

 

 

Klinika ABCLINIC ART & BEAUTY - Jsme první klinikou v České republice, která je založena na konceptu komplexní multioborové péče. Díky tomu se naše služby navzájem doplňují a tvoří celek, který pomáhá našim zákazníkům nejen udržovat jejich přirozenou krásu a estetický vzhled, ale především jejich zdraví a vynikající kondici.

 

 

 

zdroj/foto: ABCLINIC ART & BEAUTY