Nastal čas krásy

Nastal čas krásy

Jaro je ideálním ročním obdobím, které je vhodné pro podstoupení větších či menších estetických zákroků. Je to díky počasí, kdy se tělo probouzí z dlouhé zimy a vítá sluneční paprsky. Obecně je tělo biologicky nastavené na nový začátek a rychlejší regeneraci.


 

Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie ABCLINIC Art & Beauty je jednou z nejlepších, které v České republice vůbec existují. Kvalitní lékaři, materiály, prostředí a přístup. ABCLINIC Art & Beauty se o každého příchozího postará bez výjimek a bez nutných pozlátek. Hlavní specializací kliniky je plastická estetická chirurgie, korektivní dermatologie a laserové zákroky. Jako jediní v ČR také transplantují vlasy metodou DHI, která zaručuje 100% přirozený a trvalý výsledek.

Díky možnostem multioborové kliniky ABCLINIC Art & Beauty si každý splní svůj estetický sen. Z plastické chirurgie lze například jmenovat zvětšení prsou pomocí implantátů či vlastním tukem, zmenšení přírodních prsou, které trápí záda nebo výměna či vyjmutí implantátů. Dále operace očních víček, nosní přepážky, břicha či stydkých pysků. Velmi oblíbené jsou plastiky nosu a uší. Zajímavou operací je rekonstrukce panenské blány. Klinika ABCLINIC Art & Beauty nabízí opravdu širokou škálu zákroků. Toto je jen malý výčet. Laserové zákroky v estetické medicíně nabízejí odstranění chloupků či tetování. Dermatologie je především spojena s vyhlazením vrásek, zvětšení rtů, ale také odstranění nadměrného pocení či omlazení kůže pomocí mikrojehličkování. Jako poslední z nabízených odvětvích je již zmíněná unikátní transplantace vlasů.

Využijte jarní čas a splňte si sen. Není čas na odklad. Přijďte na nezávaznou konzultaci, prohlédnout si kliniku, seznámit se s lékařem a vymyslet ideální estetický plán. Jaro volá! 

Klinika ABCLINIC ART & BEAUTY - Jsme první klinikou v České republice, která je založena na konceptu komplexní multioborové péče. Díky tomu se naše služby navzájem doplňují a tvoří celek, který pomáhá našim zákazníkům nejen udržovat jejich přirozenou krásu a estetický vzhled, ale především jejich zdraví a vynikající kondici.

 

 

 

Zdroj/Foto: www.abclinic.com