Jarní soutěž s Kosmetikou Capri

Jarní soutěž s Kosmetikou Capri

Probuďte svou pleť. Potřebovat budete dvě věci: hloubkovou hydrataci a pořádnou dávku vitamínu C. 


Přesně to pro Vás zajistí dva jedinečné pleťové krémy značky Le Chaton od české tradiční Kosmetiky Capri, které můžete získat v této jarní soutěži. Jde o přípravky plné kozích surovin v té nejvyšší možné kvalitě, které český trh nabízí.

 

Soutěžíme o dvojici produktů

Fontaine 24 h vitaminový krém
Regeneruje, hydratuje a dlouhodobě chrání pleť před vlivem škodlivých látek. Posiluje kožní bariérovou funkci
i mikrobiom. Syrovátka a tuk z kozího mléka obsahující PRO a PREBIOTIKA obnovuje rovnováhu pleti, posiluje mikrobiom a hydratuje do hloubky. Čerstvé buňky extrahované z plodů kiwi obsahují přírodní antioxidanty. Vitamín C dokáže nakopnout pleť, rozjasňuje pokožku, sjednocuje tón pleti, působí proti hyperpigmentaci.

 

Krém s kyselinou hyaluronovou
Jedinečný pleťový krém na den i noc zajišťující mladistvou, hydratovanou a vyživenou pleť, která bude šťavnatá a pevná až do pozdního věku. Vysoký obsah nízkomolekulární kyseliny hyaluronové omlazuje pleť a působí jako efektivní anti-aging pomocník. Jak to dělá? Mladě vypadající pleť musí být hydratovaná. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová díky své nízké molekulové hmotnosti, která dosahuje hodnoty 100 - 400 kDa, proniká hluboko do pokožky. Zde ji výrazně hydratuje, váže na sebe vodu, obnovuje objem pleti, vyhlazuje vrásky.

 

Budete správně vyzbrojeni na jaro

Jak? Vhodnou kosmetikou. Takovou, která se stará o microbiom Vaší pokožky. Kosmetikou vyrobenou z kozího mléka. Ta totiž obsahuje PRO a PREBIOTIKA obnovující rovnováhu pleti a posilující kožní mikrobiom. Česká tradiční firma Kosmetika Capri již 29 vyrábí vysoce kvalitní a funkční kosmetiku z kozích surovin. Vybírat můžete ze značek La Chèvre, Le Chaton, Capramedic, které jsou vhodné pro celoroční péči.

 

Jak se zapojit do soutěže?

Odpovězte správně na naši otázku:

 

 

Nápovědu hledejte na www.kosmetikacapri.cz.

Přejeme hodně štěstí a lásky k Vaší pleti!

 

 

 

 

 

zdroj/foto: Kosmetikacapri.cz