Staletími prověřený přístup ke zdraví

Staletími prověřený přístup ke zdraví

Všimli jste si, jak poslední dobou vzrostl počet lidí, které trápí nespavost? Prostě jim nejde usnout, nebo se probouzí uprostřed noci a už nezaberou.


Dospívající děti trpí depresemi a poškozují svá těla. Těžce trávíme jídlo a čím dál častěji se setkáváme s diagnózou autoimunitního onemocnění, na které nemá tradiční medicína jinou odpověď než pravidelné užívání léků. Ale co to zkusit jinak?

Helena Neumannová, uznávaná naturopatka, bylinoznalkyně a zakladatelka Levandulového údolí
u Chodouně, představila ve spolupráci s nakladatelstvím Došel karamel knižní novinku Mistrovství zdraví s podtitulem Jak se vyznat ve světě medicíny, bylin, šarlatánů a farmakomafie. Jak už název napovídá, tato kniha se snaží čtenářům pomoci rozluštit složitý svět medicíny, naturopatie a celostní medicíny, který je často zkreslován mediálními hrami a falešnými zprávami.

Informace o zdraví si v médiích často protiřečí. Ještě před pár lety jsme slyšeli, jak je důležité získávat vápník z mléčných výrobků, teď zase jak mléko po 15. roce života člověku škodí. Nemoc šílených krav střídá prasečí chřipka nebo kuřecí mor, takže chvíli maso jíst můžeme a za chvíli nikoli. Část lékařů
a výživových poradců tvrdí, že cukr škodí, a část doporučuje bio cukr pro zdravé fungování kostí a mozku. Jak se vyznat ve světě mediálních her a fake news? Kdo to se mnou myslí dobře a kdo na mně chce jen vydělávat? Jak vystoupím z role oběti a stanu se tvůrcem svého zdraví a života? Na tyto otázky odpovíme pomocí historie, vědy, architektury lidského těla Slovanů a Keltů, kteří nám tady zanechali nejen své geny, ale i dědictví a drahokamy v podobě skvělé medicíny i naturopatie – přírodní medicíny,“
odkrývá zásadní témata knihy a problematiku dnešní doby Helena Neumannová, která cestou celostní medicíny úspěšně léčí klienty již řadu let.

 

KDE JI KOUPÍM?
Na e-shopu www.levanduloveudoli.cz je nyní již v prodeji.