Péče o vlasy - zevnitř i zvenku

Péče o vlasy - zevnitř i zvenku

Nejspíš každá žena touží po lesklých a zdravých vlasech. Péče o vlasy se však neskládá pouze z šamponu, kondicionéru a masky. Ve skutečnosti je starostlivost o vlasy mnohem složitější
a často není problém v kosmetických přípravcích, ale ve výživě.


Nenápadný stromek moringa olejodárná (Moringa oleifera), původem z Indie, se pro své četné přínosy
a pozitivní účinky na zdraví i kvalitu vlasů využívá úplně celý – od kůry přes listy, plody i květy až po kořen.
A právě listy mají vysoký obsah vitamínů, antioxidantů, minerálů a aminokyselin, proto jsou tobolky Moringa od Green idea vyrobené z extraktu z listů, které blahodárně působí na kvalitu vlasů.

MSM od Green idea neboli metylsulfonylmetan je přirozeně se vyskytující forma síry, která díky svým blahodárným účinkům na vlasy, nehty a pokožku bývá často označována jako krásný minerál. MSM do svého těla získáváme i z různých potravin (celozrnné pečivo, rajčata, jablka, zelené saláty) a nápojů (káva), protože ale ne každý dodržuje zdravý životní styl, je vhodné jej dodávat i ve formě doplňku stravy.

Kvalitu a růst může negativně ovlivnit spousta faktorů, například stres, nedostatečná výživa, hormonální nerovnováha, věk. Tobolky Hairbeauty od Green idea jsou vyvážená směs bylin, vitamínů, minerálů a dalších látek, vytvořená s cílem poskytnout vašim vlasům intenzivní péči. Tato unikátní kombinace synergicky působí zevnitř na vlasy a pokožku hlavy, posiluje vlasy a jejich kořínky, podporuje jejich růst a přispívá k obnově jejich vitality.

Opravdové zázraky dokáže i olej na vlasy – jedna lahvička splní funkci několika přípravků. Ve skutečnosti stačí své vlasy pozorovat, sama pak poznáte, kdy péči v podobě oleje potřebují. Ideální volbou pro zdravý růst vlasů jsou přírodní oleje Green idea v nejčistší kvalitě s NaTrue certifikací. Vybírat můžete z několika druhů od arganového přes avokádový až po jojobový.

Vyzkoušejte vlasové produkty od Green idea:

Moringa, 60 ks za 228 Kč
Bylina, kterou díky vysokému obsahu vitamínů, minerálů a dalších nutričně hodnotných látek řadíme mezi superpotraviny. Moringa působí blahodárně na kvalitu vlasů a navrací vitalitu.

MSM, 180 g za 148 Kč
Methylsulfonylmethan je přírodní, nejlépe vstřebatelná organická sloučenina síry.
Biologicky aktivní síra je nutná pro správné fungování organismu. Podporuje růst vlasů a nehtů, napomáhá při potížích s akné.

NOVINKA: Hairbeauty, 60 ks za 498 Kč
Tobolky Hairbeauty byly vytvořeny s cílem poskytnout vašim vlasům intenzivní péči. Tato unikátní kombinace synergicky působí zevnitř na vlasy a pokožku hlavy, posiluje vlasy a jejich kořínky, podporuje jejich růst
a přispívá k obnově jejich vitality.

Arganový olej BIO, 25 ml za 198 Kč
Patří mezi nejluxusnější a zároveň nejdražší kosmetické oleje světa, často je pro své výjimečné vlastnosti nazýván marockým zlatem. Vhodný na suché, poškozené a roztřepené vlasy ke zlepšení jejich kvality.

Avokádový olej BIO, 25 ml za 198 Kč
Svými účinky patří mezi nejkvalitnější kosmetické oleje. Olej je bohatý na širokou škálu nenasycených mastných kyselin, vitamínů, minerálů, fytosterolů a lecitin. Avokádový olej je lehčí než většina ostatních olejů, díky tomu je skvělou volbou pro všechny druhy vlasů.

Jojobový olej BIO, 25 ml za 198 Kč
Za studena lisovaný vosk získávaný ze semen jojobového stromu je lidově nazývaný jojobový olej. Výjimečný je svojí přirozeností a vyvážeností. Lze použít také formou masky na vlasy.

 

Značka Green idea se zrodila z touhy a nadšení čerpat léčivou sílu z rostlin. Vznikla po dlouholetém působení a výzkumu společnosti Topvet vyrábějící přírodní kosmetiku a doplňky stravy...

 

 

 

 

zdroj/foto: greenidea.cz