Hrajte o rodinné vstupné na Prague Bike Fest

Hrajte o rodinné vstupné na Prague Bike Fest

Nově ve dvou dnech nabídne dechberoucí adrenalinové zážitky, zábavu pro děti i dospělé
a představí to nejlepší ze světa cyklistiky.


Po loňské premiéře, kdy na akci zamířilo na čtyři tisíce návštěvníků, se i letos brány pražského Výstaviště otevřou všem nadšencům a milovníkům cyklistiky. O víkendu 27. – 28. 4. 2024 se opět dočkají všichni cyklo nadšenci největšího cyklistického svátku v tomto roce – Prague Bike Festu. Během dvou dnů si návštěvníci užijí pořádnou porci adrenalinových show, exhibice, workshopy, organizované vyjížďky se známými sportovci, testování kol, ale i afterparty a gastronomická potěšení. Chybět nebude prezentace renomovaných i nových značek, které představí to nejlepší ze světa cyklistiky.

Na své si přijdou ale i děti. Právě pro ně bude připraven zbrusu nový dětský testovací okruh pod vedením zkušených instruktorů. Pomyslnou třešničkou na dortu pak bude pořádně adrenalinová Big Air show v čele
s Teodorem Kováčem. Uprostřed Bruselské cesty ve výšce až 7 metrů předvede své nejtěžší triky jako jsou double-backflip, frontflip nohand nebo otočka o 720 stupňů. Hlavními partnery Prague Bike Festu jsou společnosti Sazka a Škoda Auto.

Fakta k akci:
Kdy: 27. a 28. 4. 2024 / V kolik: od 10.00 do 19.00 hod. sobota / 10.00 – 18.00 hod. neděle

Kde: Bruselská cesta a Open air (vchod ze Stromovky u Maroldova panorámatu)
Vstupné: 100–580 Kč / Goout.net

Odpovězte na otázku a vyhrajte rodinné vstupné.

Více informací také v našem článku a na www.navystavisti.cz  / www.mvp.cz  / www.kola-radotin.cz / www.sazka.cz  / www.skoda-auto.cz.

 

 

 

 

 

zdroj/foto: navystavisti.cz

 

 

 

Výherci: M. Štěpánek, L. Kopalík, A. Vondrová