Prodloužený víkend prodlouží zábavu

Prodloužený víkend prodlouží zábavu

Pro většinu lidí je oblíbenou částí týdne víkend. Aby ne – odpadnou pracovní starosti,
ráno si přispíte a celý den strávíte podle svého


Kdyby tak víkend trval déle! Proč ne? Prodlužte si ho, udělejte z obyčejného víkendu neobyčejný a užijte si ho plnými doušky. Celý rok nabízí řadu příležitostí, které stojí za to do kalendáře dopsat. A tohle je rozhodně jedna z nich!

Prodloužené víkendy má většina z nás spojené se státními svátky. Ani v letošním roce nepřijdeme zkrátka – Velikonoce jsou za námi, ale prodloužené víkendy si užijeme i v červenci a říjnu. Proč se však omezovat kalendářem? Vždyť volno si můžeme udělat třeba na své narozeniny, před důležitou akcí a nebo prostě jen tak. Tu správnou chvíli si volíme jen my sami.

A jak takový prodloužený víkend pojmout? Možností je celá řada. Připravili jsme pro vás pár tipů, ale fantazii se meze nekladou, takže si program upravte přesně sobě na míru.

Cestování – říká se, že bohatství člověka nespočívá v penězích a věcech, ale v zážitcích a lidech kolem něj. Pár dní volna přímo vybízí k výletu – ať už za hranice nebo po naší nádherné zemi. Objevte krásy míst, kde jste ještě nebyli, prozkoumejte skrytá zákoutí, pochutnejte si na místních specialitách a večer zakončete se skleničkou vychlazeného sektu.

To chci zkusit – už dlouho vás láká kuchařský kurz, chcete si v klidu zajít na masáž nebo si užít párty s přáteli až do brzkých ranních hodin, ale není na to čas? Teď už ano! Odložte na chvíli starosti a přemýšlejte jen nad tím, co podniknout, abyste ze svého dne měli pocit, že jste ho prožili naplno.

Všude dobře, doma nejlíp – v každodenním shonu, kdy se vracíte z práce pozdě, dáte si večeři a jdete spát, si domov moc neužijete. Zastavte se a volný čas využijte k tomu, abyste si pohodlí svého domova nebo chalupy naplno užili. Připijte si s vašimi nejbližšími na společné chvilky a na mnoho dalších, které vás čekají.

Bohemia Sekt se rozhodl letošek vyhlásit Rokem příležitostí. Přidejte se k nám! #rokpříležitostí

 

Šumivý parťák pro společnou zábavu

Bohemia Sekt demi sec je proslulé šumivé víno, které si získává srdce milovníků sektů již více než padesát let. Jeho harmonická jemně polosuchá chuť, příjemná svěží barva a květnatá vůně jsou výsledkem originální receptury, při níž se používají vysoce kvalitní bílá vína. Skvěle se hodí k lehčím dezertům, ovocným salátům
i sýrům. Je dostupný v různých velikostech, takže ho snadno přizpůsobíte každé příležitosti.

 

 

 

zdroj/foto: www.osobnivinoteka.cz