Hrajte o nový GlancBox

Hrajte o nový GlancBox


Hrajte s námi o balíček novinek GlancBox.

Obsahuje tyto voňavé produkty:

Aviváž Lenor Cherry Blossom & Sage poskytuje až třikrát déle trvající svěžest (v porovnání s Lenor Sensitive) díky technologii parfémového oleje. Zavřete oči a uvolněte se. Jemné tóny třešňového květu a růžové vody vám dodají blažený pocit klidu.

Ambi Pur 3Volution, osvěžovač vzduchu do zásuvky s chytrým programováním, Lenor Spring Awakening nepřetržitě bojuje s pachy a střídá 3 vzájemně se doplňující vůně pro svěžest, kterou nepřestanete vnímat. Vydrží až 90 dnů (při používání 12 hodin denně s nastavením nejnižší úrovně odpařování). Objevte krásu Lenor Spring Awakening nyní s digitálně řízeným střídáním vůní. Svěží vůně má větší dosah, aby naplnila celý váš pokoj svěžestí. Lenor Spring Awakening má lehkou vůni inspirovanou jarní přirozenou svěžestí od Lenoru.
U běžných elektrických osvěžovačů si na vůně rychle zvykneme a přestaneme je vnímat. Osvěžovač vzduchu Ambi Pur 3Volution obnovuje pocit svěžesti tím, že se každých 45 minut střídají 3 vzájemně se doplňující, vysoce kvalitní vůně. Náplně Ambi Pur 3Volution používejte s odpařovacím strojkem 3Volution, abyste naplnili váš domov svěžestí a vůní, kterou budete vnímat den co den, týden co týden. 3Volution také umožňuje nastavit intenzitu odpařování vůně, a tak vám pomůže vytvořit požadovanou atmosféru.

Rozlučte se s prachem, nečistotami, vlasy a chlupy na podlaze a přivítejte čistotu. Prachovky Swiffer slouží
k zachycení prachu, vlasů a alergenů z roztočů, ale také kočičích a psích chlupů z povrchů, a to pomocí tisíců jemných povrchově upravených vláken. Prachovky Swiffer jsou vyrobené z jedinečných vláken, která se tvarově adaptují zákoutím a trhlinám, kam pronikají a všechny povrchy tak zbavují prachu, vlasů a chlupů bez víření prachu a nečistot. Tipy pro vás: jsou obzvláště vhodné na odstraňování chlupů z neustále línajících domácích mazlíčků a pro osoby trpící alergií na prach. Fungují tak dobře, že vás možná začne bavit utírat prach. Náhradní prachovky Swiffer používejte s násadou Swiffer.

Kapsle Jar Platinum Plus All In One do automatické myčky nádobí zanechávají nádobí čisté jako nové a mají nejlepší čisticí účinky Jaru na odolné zbytky jídla. Pomáhají dokonce odstraňovat zašedlost vznikající časem
a obnovují původní lesk nádobí. Jar Platinum Plus poskytuje vynikající čistotu a odstraňuje odolné skvrny od jídla i v podmínkách krátkého cyklu. Pokud tedy máte málo času, nic se neděje. Přepněte na krátký režim. Jar v sobě slučuje tekutý i práškový čisticí prostředek v jedné účinné kapsli. Vysoce rozpustný obal se rychle rozpouští
a funguje dobře i při krátkých cyklech, protože nádobí se začíná ihned umývat. A navíc se kapsle tak snadno používají! Kapsli není třeba rozbalovat a stačí ji jen vložit do přihrádky myčky na mycí prostředek. Přepněte na krátký cyklus* a ušetřete oproti běžnému standardnímu cyklu čas, energii a vodu!

Tekutý prostředek na mytí nádobí Jar Extra+ umyje nádobí rychle a snadno, má silné účinky při odstraňování mastnoty a zároveň si vás získá citrusovou vůní.

Už vás nebaví namáčet nádobí a drhnout kuchyň? Dejte sbohem starým způsobům čištění díky spreji Jar Power Spray! Náš revoluční víceúčelový sprej 3v1 působí na 100 % každodenní mastnoty na nádobí a v kuchyni před samotným mytím, abyste mohli dosáhnout čistoty a lesku bez námahy. Jeho používání je snadné a zábavné!
A navíc vám pomáhá šetřit vodou! Jar Power Spray, jedno řešení na mastnotu před mytím nádobí v myčce, před ručním mytím nádobí a dokonce na kuchyňské povrchy!

 

Odpovězte na otázku:

 

Více také na Hodnocení produktů – Brand Box (novinkyschuti.cz).