Zažijte s celou rodinou spojení lázeňského OREAgování

Zažijte s celou rodinou spojení lázeňského OREAgování

Přijďte si užít nezapomenutelný pobyt plný OREAgování a relaxace, který vám nabídne únik od každodenního shonu. S příchodem teplých dnů si budete moct dopřát okouzlující atmosféru lázeňského města a nasát tak novou vlnu energie.


OREA Spa Hotel Palace Zvon vám otevře dveře k unikátním zážitkům zahrnujícím relaxaci ve wellness centru pro celou rodinu, rozmanité lázeňské programy pro vaše zdraví a možnost objevování krás Mariánských Lázní.

OREAguje se celá rodina

Pro milovníky relaxace a rodinné dovolené je OREA Spa Hotel Palace Zvon připraven nabídnout nezapomenutelné zážitky. Wellness centrum je otevřené pro všechny věkové kategorie, což znamená, že jak rodiče, tak i děti si zde mohou užít chvíle OREAgování a regenerace. Díky širokému spektru lázeňských programů, od antiaging procedur po zklidňující balíčky a tradiční léčebné terapie, můžete svému tělu dopřát novou energii a péči, která posílí nejen tělo, ale i mysl.

Zdraví a pohyb jdou ruku v ruce

Prevence je klíčová pro udržení zdraví, dlouhověkosti a kvality života. Tradiční lázeňská péče je proto v hotelu OREA Hotel Bohemia, který je jen pár kroků od OREA Spa Hotelu Palace Zvon, doplněna širokou škálou cvičení
a aktivit, které jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, začátečníky i pokročilé. Svůj pobyt si tak můžete zpestřit některou z venkovních i vnitřních aktivit, kterými vás provedou zkušení lektoři. Nordic walking, face jóga, meditace nebo uklidňující dechová cvičení? I těmito způsoby můžete posílit svou kondici a strávit tak aktivní dovolenou s celou rodinou. Odskočte si do Hotelu Bohemia a připojte se k Acitivity programu. Doplníte tak nezapomenutelný pobyt pohybem, zábavou a posílíte své zdraví.

Chuťové zážitky v luxusním prostředí

Po relaxaci je důležité dopřát si něco dobrého a vychutnat si kulinářské umění špičkových šéfkuchařů.
V luxusním čtyřhvězdičkovém resortu máte dokonce na výběr ze dvou restaurací. Bez ohledu na to, jestli si vyberete příjemné posezení na terase restaurace Palace s úchvatným výhledem na kolonádu se slavnou Zpívající fontánou, nebo upřednostníte pohodovou atmosféru restaurace s bohatou nabídkou lahodných pokrmů v bufetu, zaručeně budete odcházet spokojeni. A co víc, obě restaurace jsou ideálním místem pro celou rodinu. Vaše děti si zde mohou užít nejen skvělého jídla, ale také příjemného prostředí, které vytváří základ pro nezapomenutelné rodinné chvíle plné radosti a harmonie.

Dobrodružství s Liškou Eliškou

Pro malé dobrodruhy je připravena zábava s Liškou Eliškou. Ve společnosti animátorů se děti vydají na naučnou vesmírnou expedici, zažijí dobrodružnou pirátskou výpravu, změří své síly během sportovního dne nebo se vyřádí na karnevalu. Tyto zábavné programy jsou pro děti připraveny každý den v průběhu hlavní letní sezóny
a o víkendech během jara. Takže i pro ty nejmenší návštěvníky je v OREA Spa Hotel Palace Zvon připravena pestrost zážitků, na které budou ještě dlouho vzpomínat.

 

Objevujte krásy Mariánských Lázní

Mimo wellness, gastronomie a programů s Liškou Eliškou nabízí toto západočeské město mnoho dalších atrakcí a aktivit. OREA Spa Hotel Palace Zvon leží na atraktivním místě s výhledem na kolonádu, což zaručuje snadnou dostupnost nejen do centra města, ale i do okolní přírody. Pro rodiny s dětmi jsou zde skvělé možnosti pro výlety a zábavu. Například si můžete užít lanovou dráhu, která nabízí i nafukovací trampolíny, dětské hřiště a Pramínkovu cestu, z čehož budou vaše ratolesti nadšené. Další oblíbenou možností je park miniatur Boheminium, kde se můžete podívat na zmenšené modely významných památek České republiky. V případě, že byste si chtěli užít turistiku a objevit krásné přírodní scenérie, pak je návštěva přírodní rezervace Kladská přesně pro vás. Vyrazte na výlet turistickým autovláčkem, který odjíždí pouhých 100 metrů od hotelu Bohemia
a je k dispozici každý den. Nejen tyto atrakce poskytují nezapomenutelné zážitky pro každého člena rodiny.

Přijďte si s celou rodinou užít chvíle plné pohody, odpočinku a zábavy v jednom z nejmalebnějších lázeňských měst České republiky v OREA Spa Hotel Palace Zvon. Pro více informací a rezervace navštivte webové stránky na www.orea.cz.

 

 

 

 

zdroj/foto: Orea.cz