OREA Resort Sklář v Harrachově nabízí nezapomenutelné zážitky

OREA Resort Sklář v Harrachově nabízí nezapomenutelné zážitky

OREA Resort Sklář v Harrachově je součástí hotelové sítě OREA Hotels & Resorts, která nabízí ubytování po celé České republice.


Resort Sklář je ideálním místem pro rodinné dovolené a aktivní odpočinek v malebném prostředí Krkonošských hor, kde se celá rodina pořádně OREAguje. S novými zrekonstruovanými prostory, moderním vybavením a velkým množstvím aktivit se stává skvělou volbou pro rodinné zážitky.

Krásy Harrachova a jeho okolí

OREA Resort Sklář je svým umístěním v centru Harrachova nejen ideálním místem pro OREAgování a relaxaci, ale také centrem pro dobrodružství a objevování okolí. Pro milovníky aktivní turistiky a cyklistiky nabízí okolní krajiny spoustu možnosti pro všechny výletníky. Procházka k nedalekým vodopádům Mumlavy či návštěva zoologické zahrady v Liberci jsou jen některé z mnoha aktivit, které zde na vás čekají. Pro odvážné rodiny je možnost zkusit jízdu na bobové dráze v Harrachově, zatímco ti, kteří hledají výšiny, se mohou vydat na nejvyšší horu České republiky – Sněžku. Vychutnejte si nejen krásu přírody, ale také bohatou historii regionu a objevujte naučné stezky, které přinášejí poutavé pohledy do minulosti a přírodního dědictví Krkonoš. Každý člen rodiny si zde najde něco, co mu přinese radost a nezapomenutelné zážitky.

OREAgování v podobě wellness pro tělo i duši

Po aktivních výletech určitě oceníte wellness zónu. V Relax & Care centru OREA Resort Sklář se můžete těšit na bohatou nabídku relaxačních procedur, které vám pomohou načerpat zpět ztracenou energii. V hotelovém wellness centru si můžete dopřát uvolnění za doprovodu příjemné hudby a ponořit se do klidné atmosféry. Využijte širokého spektra služeb, které zahrnují saunu, vířivku, bazén a moderně vybavené fitness centrum, kde posílíte nejen mysl, ale také tělo. Pro ty, kteří hledají exotický zážitek, jsou k dispozici thajské masáže prováděné zkušenými masérkami, které vám dopřejí úlevu díky tradičním technikám.

Zábava pro děti s Liškou Eliškou

Děti nesmí zůstat opomenuty, a proto je tady Liška Eliška. Ta nejenže zábavně provází děti během soutěží a na diskotékách, ale také je pozve na dobrodružné expedice do vesmíru či pirátské výpravy. Ve společnosti profesionálních animátorů si malí dobrodruzi budou moci vyzkoušet své dovednosti během sportovních her
a nezapomenutelných karnevalových večírků. Jejich dovolená tak bude naplněna radostí. Navíc v liščím obchůdku v resortu budou mít děti možnost pořídit si mini verzi Lišky Elišky nebo omalovánky s jejím podpisem. Uvidíte, jak budou z výletu odjíždět nadšení.

Společně strávený čas je k nezaplacení

Půjčovna her a sportovního vybavení v rámci OREA Discovery vám zajistí další zábavný program, který ocení každý člen rodiny. Široká nabídka zahrnuje deskové hry, brýle na virtuální realitu, herní konzole, dalekohledy
a mnoho dalšího. Ponořte se do světa her s konzolemi Nintendo Switch nebo si užijte venkovní zábavu s NERF hračkami. Nejcennější dar, který můžeme nabídnout, je společně strávený čas plný radosti. Stačí si jen vybrat.

Jídlo po celém dni přijde vhod

Aktivní den je za vámi a už se nemůžete dočkat jídla? V oblíbené á la carte restauraci se můžete těšit na novinky, které přinesla nedávná rekonstrukce. Kapacita byla zvýšena o 50 míst, čímž se vytvořilo ještě prostornější a pohodlnější prostředí pro vychutnání lahodných pokrmů a koktejlů. Nabídka je rozšířena o nové lahůdky v koktejlovém lístku a vinotéce, aby uspokojila i ty nejnáročnější gurmány. Nový interiér restaurace byl navržen tak, aby reflektoval okolní krásy Krkonošských hor. Každý detail byl promyšlen tak, aby vám poskytl útulné a přívětivé prostředí, ve kterém se budete cítit jako doma. Jedním z nejvíce vítaných přídavků je nový lobby bar s krbem, který se stal centrem společenského života v hotelu. Zde si hosté mohou vychutnat svůj oblíbený drink a trávit čas s přáteli a rodinou v útulné atmosféře u teplého krbu při chladnějších jarních večerech.

 

Přijďte si s celou rodinou užít chvíle plné pohody, odpočinku a zábavy do OREA Resort Sklář v Harrachově.
Pro více informací a rezervace navštivte webové stránky na www.orea.cz.

 

 

 

 

zdroj/foto: Orea.cz