Zlepšete svůj vztah útěkem na malou dovolenou

Zlepšete svůj vztah útěkem na malou dovolenou

Máte pocit, že na sebe s partnerem nemáte vůbec čas? Udělejte si ho. To je základem každého pevného vztahu. Stačí jen prodloužený víkend nebo dovolená bez dětí. 


Naplánujte si společné volno nebo vsaďte na spontánní přístup. To je na vás. Každý pár je jiný a bude vám vyhovovat něco jiného než jiným. Nejdůležitější je, abyste to nepodceňovaly a naplánovali se s partnerem čas
o samotě. Klidně můžete odjet jen na wellness pobyt do vedlejšího města.

Zabalte si a odjeďte

Nečekaný víkend ve dvou osvěží váš vztah. Zamluvte si ubytování, sbalte tašku a nezapomeňte na párová trička pro všechny zamilované. Nezáleží na tom, jestli pojedete jen pár kilometrů od svého domova nebo do jiné země. Vyberte si zemi, najděte last minute letenky a užijte si pořádné dobrodružství. Každý pár je jiný
a víkendovým dobrodružstvím můžete svého partnera mile překvapit. Vybrat si můžete:

  • město,
  • přírodu,
  • pláž,
  • adrenalinový zážitek (např. ferraty).


Klid přírody prohloubí váš vztah

Některé páry budou chtít vyrazit na průzkum města. Jestli máte malé děti, jistě budete chtít spíš klid přírody. Navštivte hotel Jasná v Nízkých Tatrách na Slovensku a svůj malý útěk si zaručeně užijete. Čistá příroda, skvělé jídlo a možnost wellness v blízkosti hotelu je ideální pro všechny páry. Navíc pojedete jen k našim sousedům, takže nebudete mít ani příliš dlouhou cestu. Nemusíte jezdit až do zahraničí. Klidně využijte i české hotely, wellness a přírodu.

Užijte si čas jen ve dvou v novém prostředí

Nezáleží příliš na tom, kam vyrazíte. Každý pár potřebuje čas jen na sebe. Hlavně v případě, že máte děti. Udělat si čas na svého partnera a vytvořit si nové vzpomínky není nikdy chyba. Na své cestě využijte erotické hračky a vztah si okořeníte ještě trochu víc. Navrhněte partnerovi malý útek do přírody nebo na místo, kde jste ještě nikdy nebyli. Bude nadšený a vrátíte se domů plní energie, lásky a souznění.

 

 

 

 

Zdroj obrázku: gubernat / stock.adobe.com