Maminkám s láskou. Užijte si sváteční den ve spa Mandarin Oriental, Prague

Maminkám s láskou. Užijte si sváteční den ve spa Mandarin Oriental, Prague

Nejkrásnější svátek, Den Matek, se blíží a Hotel Mandarin Oriental, Prague si k této výjimečné události připravil speciální dárek pro všechny maminky a jejich dcery. 


A nejen v tento den. Po celý měsíc mohou společně „utéct“ od ruchu velkoměsta a načerpat nové síly
v hotelových lázních, které nabízejí luxusní péči v podobě „Mum & Daughter Spa Escape”.

Všechny dcery s jejich maminkami tak mohou zažít jedinečný den plný rozmazlování a luxusu. Pod rukama odborných terapeutů hotelu Mandarin se jim dostane prémiové péče přizpůsobené jejich individuálním potřebám. Součástí procedury je masáž těla s použitím esenciálních olejů z lázeňské řady Signature, která zahrnuje produkty The 5 Elements dle výběru každého hosta. Po ní bude následovat ošetření pleti s luxusními produkty renomované londýnské značky 111SKIN, na kterou nedají dopustit ani celebrity jako Margot Robbie nebo Kim Kardashian.

Na výběr jsou dvě varianty: dvouhodinové nebo tříhodinové ošetření Time Ritual. Zatímco tříhodinová verze, zahrnující peeling celého těla, vyjde pro dvě osoby na 19 404 Kč, ta dvouhodinová stojí 13 860 Kč.* Ošetření je možné využít během celého května.

„Proč právě na Den Matek nedopřát vaší mamince opravdový luxus a společně nestrávit den, na který budete vzpomínat ještě dlouho poté,“ říká Duarte Correia, generální ředitel hotelu Mandarin Oriental, Prague. „Nechte naše odborné terapeutky, aby vás provedly komplexním ošetřením přizpůsobeným všem vašim potřebám
a požadavkům s prémiovou péčí wellness produktů od světových značek. Uvolněte se od shonu všedních dní
a společně ruku v ruce dopřejte tělu i mysli to, co potřebuje – zasloužený relax a odpočinek. Koneckonců, vždyť každá maminka si to přece zaslouží”.

 

*Na procedury je uplatněna 10% sleva, přičemž dne 12.5. bude možné v lázních Mandarin Oriental, Prague zakoupit produkty The 5 Elements a 111Skin navíc s 10% slevou.

 

 

 

 

 

 

 

 zdroj/foto: Mandarin Oriental, Prague