A$AP Rocky a PUMA přináší revoluční design s příchutí motosportu

A$AP Rocky a PUMA přináší revoluční design s příchutí motosportu

A$AP Rocky využivá jako kreativní ředitel pro nejnovější kampaň herního ducha závodů a kulturu mladých 


Připravte se na jedinečné propojení hudby, módy a adrenalinu! Sportovní značka PUMA společně s hudebním umělcem, kreativcem a designérem A$AP Rockym přicházejí s revoluční kolekcí s příchutí motosportu. A$AP Rocky svým kulturním a fashion know-how vnáší do kreativy zcela nový pohled, který akcentuje potřeby rostoucího globálního publika plného milovníků motosportu. S orginiální kolekcí se oblečete od hlavy až k patě. Rocky navíc oživil archivní model ikonických tenisek Inhale, které byly původně uvedené na trh v roce 2000.

Spojení mezi Rockym a PUMOU posouvá hranice módy a sportu zase o kus dál, a to zejména díky využití výkonnostních materiálů a funkčních prvků. Zajímavý designový prvek je úprava ve formě “pomačkání”, která vytváří dojem celodenního nošení při práci v garáži.

Rocky boří dosavadní přístup značky a posouvá ji k riskantnímu designu adrenalinového motosportu.

 

  • A$AP ROCKY x PUMA Tepláková souprava: slim fit střih imitující závodní kombinézu – tato souprava přináší celoplošný patinovaný potisk s originální grafikou PUMA a širokými elastickými lemy, které nadchnou každého milovníka závodů.
  • A$AP ROCKY x Tričko s potiskem bezpečnostního pásu: překvapí grafickým motivem, který napodobuje šestibodový bezpečnostní pás. Tričko je vyrobeno z vysokogramážní bavlny a jeho volný třih ve stylu streetwear s příchutí motosportu doplňuje branding PUMA a A$AP.
  • A$AP ROCKY x PUMA pletená kukla: inspirována kuklami, které nosí řidiči pod helmami. Tato pohodlná pletená tkanina má opotřebený vzhled, knoflíkové pásky pro snadné oblékání a branding PUMA na krku.
  • A$AP ROCKY x PUMA polstrovaná kukla: navržena tak, aby připomínala vzhled závodní helmy. Kukla má polstrovaný design, vyjímatelný štítek a stahovací šňůrku pro nastavitelnou velikost.
  • A$AP ROCKY x PUMA XL rukavice: inspirované závodními rukavicemi – tyto rukavice mají oversize střih s jedinečným potiskem z křemíku v podobě vizualizace teplotní mapy. Silikonový potisk na hřbetu rukavice imituje žíly, zatímco konečky prstů jsou inspirované Rockyho umělecky upravenými nehty.
  • A$AP ROCKY x PUMA INHALE OG: model PUMA Inhale byl původně vytvořen v roce 2000 jako běžecká obuv a díky svým odvážným tvarům si zajistil místo mezi základními streetwearovými botami. Dnes PUMA společně s A$AP Rockym oživuje archiv a vedechuje Inhale život v rámci limitované edice v jejich původní ikonické barvě. Rocky narvhl také originální vložky do bot, které budou k dispozici pouze jako dárek.

 

A$AP Rocky plní roli kreativního ředitele zodpovědně. Jeho kampaně jsou od designu přes estetiku až ke kreativnímu marketingu propracované do detailu. Celý proces tvorby aktivně řídí od začátku do konce. Skládá hudbu, stylizuje a produkuje veškeré materiály spojené s vydáním. Jeho smysl pro detail se promítl i do této kampaně. Společně se značkou PUMA efektivně mísí německý expresionismus s hravostí dětského světa. Kampaň má za cíl ukázat, jak často při dospívání ztrácíme dětského ducha a fantazii. Připomíná, že bychom nikdy neměli omezovat svoji představivost ani ztrácet naději na své sny.

„Tato kolekce z Miami dává fanouškům příležitost pořídit si vlastní závodní kombinézu od helmy až po boty,“ říká A$AP Rocky. “Ostatní sporty nabízejí fanouškům své dresy či uniformy, já jsem to chtěl přinést i do kategorie Formule 1. Na vizuálech jsem chtěl ukázat, jak v dospělosti můžeme ztratit smysl pro své sny a fantazii, kterou jsme měli jako děti. Mám radost z toho, jak všechno dohromady pěkně zapadlo.“

Kolekce je dostupná na webu PUMA.com.

 

 

 

 

 

 

 

zdroj/foto:

PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Již více než 75 let PUMA neúnavně posouvá svět sportu a kultury vpřed vytvářením rychlých produktů pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, basketball, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami ovlivňuje a inspiruje nejen streetovou kulturu ale i celý módní svět. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf a stichd. Společnost PUMA dodává své výrobky do více než 120 států a zaměstnává celosvětově více než 16 000 lidí. Své ústředí má v německém Herzogenaurachu.