Vyhrajte pomocníky k vyladění kondice

Vyhrajte pomocníky k vyladění kondice

Krásné počasí je tu a s ním spousta výletů. Pokud na ně chcete vypilovat svou formu, budou se vám hodit vitamíny, minerály i výtažky z tělu prospěšných bylin. 


Snadno si je dopřejete v tekutých doplňcích stravy od značky Salus, která má více než stoletou tradici. Máme je připravené pro tři výherce této soutěže.

Hned trojí silou na pohybový aparát příznivě působí doplněk stravy Salus Saludynam. Je tomu tak díky vitamínu D, hořčíku a vápníku, které mají blahodárný vliv na normální stav kostí a správnou činnost svalů. Součástí komplexního složení tohoto tekutého přípravku je také zinek, který kromě zdraví podporuje i atraktivní vzhled. Je totiž vzpruhou pro pokožku, vlasy a nehty. Salus Saludynam má tekutou formu. Obsažené živiny jsou v něm tedy už rozpuštěny, a tak jsou trávicí soustavou vstřebávány rychleji než například z tablety. Chuť zjemněná fruktózovým sirupem a koncentráty šťáv z pomeranče, manga, jablka či citronu zpříjemní užívání. Výborně se hodí nejen pro sportovce, ale také pro děti od tří let v období růstu a pro ženy v menopauze.

Druhý přípravek, na který se mohou těšit výherci této soutěže, slouží k doplnění železa. Jsou to ženy zhruba mezi 15. a 50. rokem života, které tohoto stopového prvku denně potřebují až o třetinu více než muži ve stejném věku. K projevům jeho nedostatku patří například pocit únavy a vyčerpání, bledá pokožka nebo suché
a lámavé vlasy a nehty. Doplněk stravy Salus Floradix Železo+ je navíc zdrojem vitamínů B1, B2, B6, B12 a C. Obsahuje také výtažky z bylin a ovocné šťávy podporující správné trávení.

Pokud se chcete zapojit do soutěže o balíček, ve které najdete doplňky stravy Salus Saludynam (250 ml)
a Salus Floradix Železo+ (250 ml), zodpovězte správně soutěžní otázku.

 

Správnou odpověď a více informací najdete na www.liftea.cz, kde můžete produkty značky Salus rovněž pořídit.

Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

 

 

 

 

zdroj/foto: Liftea.cz