Naše intimita a letní období. Je něco jinak než po zbytek roku?

Naše intimita a letní období. Je něco jinak než po zbytek roku?

Získat můžete dárek


 

Pokud cítíte, že v létě je péče o intimní místa ještě důležitější než po zbytek roku, vnímáte to správně.

Vysvětlení, proč tomu tak je. Rady, jak si užít léto bez komplikací. A speciální dárek si pro Vás připravila česká značka Onclé.

 

Trable, které nechcete

Dovolená, cestování, moře, neustále mokré plavky, romantika na pláži. Písek máme všude a sprchy nikde. Ženské partie jsou ohroženy. Předejděte zbytečným nepříjemnostem jako jsou mykózy, záněty močových cest či jiné problémy.

 

Letní recept pro intimitu

Mějte intimní kosmetiku vždy po ruce! Kosmetické produkty určené právě pro intimní hygienu budou pro Vás tím nejlepším pomocníkem. Česká značka Onclé vyrábí takové přípravky, které se postarají o přirozenou rovnováhu mikroflóry v intimních místech. Díky nim budete chráněna po celé léto. Nežádoucí bakterie nebudou mít žádnou šanci.

 

Proč intimní kosmetika funguje?

Hodnota pH musí být u intimních přípravků nižší, než tomu bývá u klasické mycí kosmetiky. Vaginální prostředí je přirozeně kyselejší, než je tomu u zbytku pokožky. Dosahuje hodnot mezi 3,8 až 4,5 pH. To znamená, že běžná mýdla, která mají pH 5,5 a více, jsou příliš zásaditá a tedy nevhodná.

 

Dva konkrétní tipy a speciální dárek

Značka Onclé a její řada Biorganic přináší českým ženám jemné produkty pečující o nejcitlivější ženské partie. Jde o Intimní čisticí olej a Intimní mycí emulzi. Oba produkty jsou vyráběny v Česku. Jsou lokální, veganské, plné přírodních surovin v té nejvyšší možné kvalitě. Jejich 100% přírodní složení podporuje přirozenou obranyschopnost pokožky v intimních partiích.

 

Intimní čisticí olej
Jde o bezoplachový produkt, vhodný pro každodenní péči o intimní místa. Na cesty ideální! A každý, kdo si objedná produkty Onclé na eshopu www.oncle.cz v období od 10. do 16. června 2024 získá Intimní čisticí olej jako dárek. Obsahuje BIOLIN P, který podporuje přirozenou mikroflóru a ochranu kůže. Za svěží vůní stojí citrusové esenciální oleje. Mezi další složky patří kyselina mléčná, jojobový olej, kokosová voda, bavlníkový olej. Před použitím olej vždy protřepejte a naneste jej na ubrousek či toaletní papír. Pečlivě zbavte pokožku nečistot. Je skvělý pro každodenní péči i osvěžení na cestách.

 

Intimní mycí emulze
Byla navržena pro každodenní použití v intimních partiích žen. Tato intimní mycí emulze obsahuje 100 % přírodních ingrediencí, které posilují přirozené prostředí intimních míst. Dává nejcitlivějším partiím ženy pocit čistoty a svěžesti během celého dne. Obsahuje přírodní BIOLIN P, který podporuje přirozenou mikroflóru kůže. Dále BIO šípkový extrakt a jemné čisticí složky. Během sprchování či koupele vytvořte jemnou pěnu, naneste citlivě na intimní místa a potom důkladně opláchněte.

 

Mrkněte tedy hned na www.oncle.cz.