Užijte si léto v kavárnách Mondieu!

Užijte si léto v kavárnách Mondieu!

Léto je tady. Nejoblíbenější období roku, čas prázdnin, odpočinku a setkávání s přáteli. Síť kaváren Mondieu je ideální místo pro vaše letní zážitky. V Praze najdete kavárny Mondieu na Maltézském náměstí a v nákupním centru Westfield Chodov.


 

 Letní trendy a osvěžující nabídka pro horké dny

V kavárnách si můžete vybírat z mnoha trendových nápojů a pokrmů, které jsou ideální pro horké letní dny a večery.

  • Svěží letní kávy povzbudí, ale zároveň příjemně ochladí. Vyzkoušejte třeba ledovou kávu, Ice latte nebo inverce cold cappuccino. V kavárnách nabízí pouze ty nejkvalitnější organické kávy, které si navíc sami melou.
  • Vyzkoušejte i unikátní kolagenové Protože i při setkání s přáteli můžete pečovat o svou krásu a zdraví. Ochutnejte třeba lahodný nápoj pink lemonade s kolagenem, který ocení nejen vaše chuťové buňky, ale i pleť, vlasy a klouby. Drinky obsahují 100% za studena hydrolyzovaný kolagen, ale také kyselinu hyalurovnovou nebo vitamín C.
  • Oblíbené jsou v létě lahodné domácí limonády, čerstvé šťávy z ovoce i zeleniny, ale i různé druhy smoothies.
  • Hlad pak zaženete lehkými pokrmy, třeba salátem s grilovaným kozím sýrem nebo francouzskou palačinkou ve slané variantě.
  • Přípitek nesmí chybět! Vyberte si to své z velké nabídky alko koktejlů a vín. Zkoušeli jste už třeba Hugo? Je to příjemná letní kombinace prosecca, bezového sirupu, sody a máty.

    A co k tomu „na zub“? Třeba typicky francouzský koláč quich s gorgonzolou a ořechy. Nebo výběr lahodných domácích dezertů.

 

V létě je nejlepší venkovní posezení

Bez čeho si léto vůbec nejde představit? Rozhodně jsou to romantické „zahrádky“ a venkovní posezení. I tento letní fenomén si Mondieu dosyta užijte. S kolegy po práci na skleničce, s rodinou na obědě nebo s přáteli při snídani, kterou si můžete dopřát celý den.

V Mondieu na Maltézském náměstí si užijete stylové posezení na terase přímo na náměstí, ale i ve dvoře, kde najdete klid a soukromí.

 

Více informací se dozvíte na webových stránkách www.mondieu.cz a na Instagramu Mondieu.

 

 

zdroj/foto: Mondieu