Letní osvěžení s bublinkami na ledu

Letní osvěžení s bublinkami na ledu

Sluneční paprsky a stoupající teploty přímo vybízí k osvěžení. S vychlazenými bublinkami navíc dodáte každému okamžiku jiskru. Proč se ale omezovat jen na samotný sekt? Spojte svěží chutě léta s bublinkami Bohemia Sekt a doplňte setkání s přáteli o stylové koktejly.


 

Jak na sektové koktejly

Příprava koktejlů ze sektu je poměrně jednoduchá, stačí dodržet pár základních pravidel.

 

  • Netřepat, zlehka promíchat

Perlení šumivého vína dodává kouzlo i celému drinku. V momentě, kdy do koktejlu přidáváte sekt, byste tak měli jít cestou pouze lehkého promíchání. Šejkr můžete použít na přípravu dalších součástí drinku, které chcete důkladně promísit. Pokud v receptuře narazíte na potřebu protřepání ingrediencí v šejkru a ten profesionální doma nemáte, nezoufejte. Stejně dobře vám poslouží i fitness šejkr, popřípadě zavařovací sklenice.

  • Do správné sklenky

Pro svůj koktejl zvolte sklenku, která bude lahodit vašemu oku. Koktejly z šumivého vína se nejčastěji podávají v sektových sklenkách. Pro ikonickou řadu Bohemia Sekt ICE jsou zase typické balonové sklenky.

  • Dobře vychladit

Stejně jako si dopřáváte dobře vychlazenou sklenku samotného sektu, tak i vašemu drinku bude nejvíce slušet sekt o správné teplotě. Vyplatí se mít vychlazené i ostatní ingredience, popřípadě i dobře zchladit samotnou skleničku.

 

Bohemia Sekt ICE – bublinky na ledu

Tato ikonická řada sektů podávaných na ledu se stala základem pro stylová letní setkání. Cinknutí kostek ledu o skleničku, zašumění vychlazeného Bohemia Sektu ICE a snítka máty – to je kouzlo geniálně jednoduchého letního osvěžení, ideálního na setkání přátel a žhavou letní party. K bílým a růžovým bublinkám letos navíc přibyla i nealkoholická varianta Bohemia Sekt ICE 0% pro všechny, kteří nemohou nebo nechtějí pít alkohol. Příprava drinku je opravdu jednoduchá.

Co budete potřebovat:

balonovou sklenku
vychlazený Bohemia Sekt ICE 0% (případně ICE či Ice PiNK!)
snítku máty
led 

Postup:

Do větší balonové sklenky vložte kostky ledu, nalijte vychlazený Bohemia Sekt ICE 0%, ozdobte snítkou máty
a stylové nealkoholické osvěžení je na světě. K růžové variantě můžete navíc přidat ještě maliny. Nezapomeňte ale, že nejdůležitější je vychutnat si drink společně s přáteli.

 

 

 

Další tipy na skvělé letní drinky v sekci RECEPTY - NÁPOJE!

 

 

 

 

zdroj/foto: Bohemia Sekt