Najděte svůj vysněný Gin & Tonik a řekněte mu své „ANO“

Najděte svůj vysněný Gin & Tonik a řekněte mu své „ANO“

Gin & Tonik, známý jako „G&T“, je globálním fenoménem a stálicí snad v každém baru. Věděli jste ale, že i s jedním prémiovým ginem si můžete připravit hned několik variant osvěžujícího drinku? 


A to díky značce Fever-Tree. Nabídne širokou škálu těch nejlepších produktů, které svět prémiových toniků nabízí! Vydejte se s námi na cestu objevování chutí a vůní, díky kterým procestujete doslova celý svět.

Přestože drink Gin & Tonik patří na přípravu k těm jednodušším, nevyplatí se podcenit ani jednu z klíčových složek. A proto se držte hesla: „Když tři čtvrtiny vašeho drinku tvoří tonik, mixujte ten nejlepší!“. Přírodní toniky z těch nejlepších surovin nabídne britská značka Fever-Tree, která je průkopníkem kategorie prémiových toniků. To, že se jedná o opravdovou kvalitu rovněž potvrzuje hodnocení 50 nejlepších barů světa. V žebříčku odborného časopisu Drinks International se umístila již 10. rokem jako nejprodávanější i nejvíc trendy značka
v kategorii nealkoholických mixérů.

Mexické hořké pomeranče i chinin z Konga

Cesta Fever-Tree začala před více než dvaceti lety, když se majitelé Charles Rolls a Tim Warrilow rozhodli vyrábět toniky z těch nejkvalitnějších ingrediencí z celého světa. Na výběru si dali pečlivě záležet, a proto vyrazili na patnáctiměsíční cestu po odlehlých částech zeměkoule s cílem najít ty nejlepší suroviny.

Hledání nejkvalitnějšího chininu, který je esencí každého toniku, je zavedlo do Konga. Právě zde se nachází nejstarší plantáž s původním druhem chininovníku z Peru, odkud stromy cinchona pochází. To, že se jednalo
o jeden z nejcennějších vývozních artiklů podporuje i fakt, že obsahuje 7x více chininu než jiné druhy. Mezi další zajímavé ingredience, se kterými se u produktů Fever-Tree setkáte, jsou například mexické hořké pomeranče, sicilské citrony či citronový tymián z francouzské Provence.

Najděte svůj match!

Osvěžte se dokonalým spojením prémiových ginů a toniků a dopřejte si v létě dokonalé potěšení z kvalitního drinku. Bude to svěží chuť toniku Premium Indian Tonic, jemný středomořský tonik Mediterranean Tonic, bezinkový Elderflower Tonic či jemně nasládlý Raspberry & Rhubarb Tonic? Vybírat můžete hned z několika druhů.

Premium Indian Tonic je synonymem dokonalého propojení jemných chutí, ručně lisovaného oleje z mexických hořkých pomerančů, chininu nejvyšší kvality z konga a pramenité vody. Vyznačuje se osvěžující chutí a vůní, ideální ke všem prémiovým ginům. Doporučujeme například v kombinaci s francouzským řemeslným ginem Citadelle Jardin d’été, který je inspirován zahradou plnou květin, ovoce a čerstvých vůní u francouzského zámku Château de Bonbonnet. Letní verze prémiového drinku vás překvapí tóny cukrového melounu Charentais, celými citrony a kůrou citrusu yuzu.

NÁŠ TIP: Drink Citadelle Jardin d’été & Tonic
  • 40 ml Citadelle Jardin d’été
  • 150 ml Fever-Tree Premium Indian Tonic
  • pomerančová kůra 

Sklenici balonového tvaru naplňte ledem, přidejte gin, tonik a ozdobte plátkem pomeranče.

Fever-Tree Indian Tonic zakoupíte za doporučenou cenu 33 Kč (0,2l), Citadelle Jardin d’été za 750 Kč, obojí na www.warehouse1.cz.

Osvěžující tonik s ovocnými tóny, Raspberry & Rhubarb Tonic, v sobě snoubí přírodní extrakty ze sladké rebarbory z Anglie a šťavnatých malin ze Skotska. Jemnou chuť umocní snížený obsah konžského chininu. Nejlépe si ho vychutnáte ve spojení s Pink giny i giny typu London Dry. Ideální bude s francouzským řemeslným ginem Citadelle Rouge, který vyvažuje sladké a trpké tóny červeného ovoce, jež budou dráždit vaše chuťové pohárky. Zažijte pravou esenci přirozené chuti a dopřejte si jen to nejlepší, co svět ginů nabízí.
Další drinky najdete v sekci RECEPTY - NÁPOJE!

 

 

 

 

 

zdroj: www.warehouse1.cz