Znáte příběh kaváren Mondieu? Rodinný podnik neustále expanduje

Znáte příběh kaváren Mondieu? Rodinný podnik neustále expanduje


U vzniku sítě ikonických kaváren Mondieu byl sen vytvořit místo, kde se budou hosté cítit jako doma a kde bude každé sousto zážitkem. Dnes přináší kavárny už víc než deset let zákazníkům francouzský šarm a dokonale vyladěné chutě. Značka si stále drží koncept rodinného podniku. Nefungují totiž jako firma, ale jako velká rodina, kde se společně tvoří, experimentuje a posouvají hranice gastronomie.

Mondieu věrně doprovází i krásná a šarmantní Čoko Šanel, žena z loga a vizuálů Mondieu. V červených šatech, s francouzskými kořeny a trefnými hláškami.

 

Kam na nejlepší jídlo v Praze? Jedině do Mondieu!

Mondieu má v Praze dvě kavárny, které můžete navštívit na Maltézském náměstí a v nákupním centru Westfield Chodov. Třetí se chystá v samotném historickém centru Prahy, půjde o malou kavárnu, vedle které bude velká Mondieu restaurace přepojena s nově zrekonstruovaným hotelem! Pokud jste v kavárnách Mondieu ještě nebyli, rozhodně je vyzkoušejte! Mají zde ty nejlepší snídaně v Praze, které podávají po celý den. Pochutnáte si také na lahodných domácích dezertech, speciálních kávách, skvělém víně a francouzských specialitách. Najdete zde i lahodné veganské a vegetariánské jídlo. V Mondieu totiž myslí na všechny.

 

Dvě nejnovější kavárny Mondieu najdete v Bratislavě a Dubaji

Nové přírůstky do rodiny Mondieu najdete na bratislavském nábřeží u obchodního centra Eurovea 2
a také v Dubaji.

V Bratislavě okouzlí nová kavárna atmosférou přímořské dovolené, vyladěným interiérem a nabídkou
z vybraných pochoutek, které milují i návštěvníci dubajských poboček. Hitem, který vám nesmí uniknout, je např. legendární acai bowl.

Nová dubajská kavárna bude stát na jednom z nejikoničtějších míst ve městě a otevírá se co nevidět.
V Mondieu se totiž nebáli expandovat na Blízký Východ a mají zde již 3 úspěšné provozy. Dubaj je obrovská přehlídka gastronomie. Šikovní Slováci přizpůsobili i název a z Mondieu (francouzsky „Můj bože“) vzniklo pro zdejší trh Mondoux (v hovorové francouzštině „Můj miláček“). Obrovskou poctou a úspěchem je, že sem na snídani chodí i světově známý šéfkuchař Burak Özdemir, známy jako CZN Burak s 55 mil. followers.

 

Mondieu je ideální místo pro setkání s přáteli, pracovní schůzku i rodinný oběd. Více informací se dozvíte na webových stránkách www.mondieu.cz a na Instagramu Mondieu.

 

 

 

 

zdroj/foto: Mondieu