Soutěž o poukázky na nákup audioknih dle vlastního výběru

Soutěž o poukázky na nákup audioknih dle vlastního výběru

Chcete si při cestě na dovolenou poslechnout napínavou detektivku, zasnít se u romantického příběhu nebo zapracovat na osobním rozvoji? Pak jsou audioknihy ideální volbou. Skvělého společníka z nich dělá i fakt, že vám nezaberou cenné místo v kufru.


A navíc je teď můžete pořídit výhodně. Pro tři výherce máme připravený poukaz v hodnotě 500 Kč, za který si tituly podle vlastního gusta vyberete na Audiotece, jedné z největších audioknižních platforem v Česku. Všichni pak můžete při nákupu ušetřit díky akci Červen měsíc audioknih.

Tuto tradiční akci pořádá Audioteka již po sedmé. Během června v ní postupně představí stovky titulů, které mohou být vaše za jednotnou cenu 249 Kč, což u některých znamená oproti původní ceně slevu i více než 50 %. V nabídce jsou audioknihy napříč žánry. Velmi četně zastoupené jsou detektivky a thrillery, které patří mezi posluchači Audioteky dlouhodobě k nejoblíbenějším. Objevíte tu díla autorů zvučných jmen, například Tima Weavera, Chrise Cartera nebo Joa Nesbøho. Z českých autorů zmiňme například Michaelu Klevisovou.

Na své si přijdou i milovníci sci-fi a fantasy. Velký výběr skýtá rovněž kategorie osobní rozvoj. Nechybí ani společenská próza. Na léto je jako stvořená série Romantické útěky od Julie Caplinové. V právě probíhající druhé etapě akce Červen měsíc audioknih ji reprezentuje Domek v Irsku, ve třetí – závěrečné etapě pak výhodně koupíte titul s názvem Cukrárna v Paříži.

Se slevou 58 % je až do 20. června k mání také audiokniha Elon Musk. Právě k tomuto pozoruhodnému příběhu, který sepsal autor bestsellerů Walter Isaacson, se vztahuje naše soutěžní otázka.

 

 

 

 

 

 

zdroj/foto: Audioteka