Dámská móda a léto v pestrých barvách

Dámská móda a léto v pestrých barvách

Milujete léto stejně jako my? S touto kolekcí lehkého a vzdušného dámského oblečení a letních vzorů si ho můžete užít naplno. Naše svěží barvy vám zaručeně vnesou slunce do života.


Kolekci s názvem „Dámská móda“ najdete v síti obchodů Tchibo a Tchibo koutcích v obchodních řetězcích od 8. července 2024, v e-shopu tchibo.cz již od úterý 2. července.

 

Top s knoflíkovou légou
Top je s bavlnou z udržitelné produkce Cotton made in Africa. Je z efektní strukturované příze a je mírně rozšířený do A. V nabídce je v zelené barvě a béžové s melírem. Předběžná cena 399 Kč.

Kalhoty se širokými nohavicemi
Kalhoty jsou s přírodním vláknem. Mají elastický pas, široké rovné nohavice a boční průhmatové kapsy. V nabídce jsou s celopotiskem a také v zelené a černé barvě. Předběžná cena 499 Kč.

 

Proutěná taška
Taška je z vodního hyacintu. Má vnitřní kapsu, která je ze 100% bavlny z udržitelné produkce. Má krátká ucha na přenášení s uzlovým detailem. Uvnitř je organizér v podobě vyjímatelné kapsy na zip. Rozměry tašky jsou 53 x 30 x 16,5 cm. Přírodní lýkový vzhled tašky zdobí černé detaily. Předběžná cena 799 Kč.

 

Halenka s krátkým rukávem
Halenka je s bavlnou z ekologické produkce. Má tunikový výstřih s mírným řasením, krátké rukávy a spadlá ramena. V nabídce je s celopotiskem a ve žluté barvě. Předběžná cena 499 Kč.

Popelínová sukně
Sukně je s bavlnou z udržitelné produkce. Má elastický pas, střih do A a boční průhmatové kapsy. Její celková délka je 73,5 cm. V nabídce je s celopotiskem a v černé barvě. Předběžná cena 699 Kč.

 

Žerzejové šaty
Šaty jsou s bavlnou z udržitelné produkce Cotton made in Africa a recyklovaným materiálem. Mají krátký rukáv, spadlá ramena a ozdobný dělicí šev s nařasením pod prsy. Šaty jsou v nabídce s celopotiskem a v zelené barvě. Předběžná cena 599 Kč.

 

Tričko s háčkovaným lemem
Tričko je s bavlnou z udržitelné produkce Cotton made in Africa. Má krátké rukávy, spadlá ramena a spodní lem s bočními rozparky. Předběžná cena 449 Kč.

Džínové bermudy
Bermudy jsou s bavlnou z udržitelné produkce Cotton made in Africa. Mají střih regular fit, středně vysoký pas a bermudovou délku s ohrnutými lemy nohavic. Předběžná cena 799 Kč.Šortky ze lněné směsi
Šortky jsou s přírodním vláknem. Mají vysoký pas, zapínání na zip a na skrytý knoflík. Předběžná cena 699 Kč.

 

 

 

zdroj/foto:
Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě a je vedoucí firmou na trhu pražené kávy na mnoha evropských trzích včetně České republiky. V ČR také zaujímá přední pozici na trhu kávového občerstvení a je rovněž jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců. Své výrobky nabízí prostřednictvím vícekanálového distribučního systému, který tvoří síť kamenných prodejen Tchibo, internetový obchod a síť prodejních koutků ve vybraných prodejnách obchodních řetězců.

Společnost byla založena v roce 1949 v německém Hamburku, kde má své ústředí. V České republice působí prostřednictvím Tchibo Praha, spol. s r.o. od roku 1991 v segmentu pražené a instantní kávy a jednoporcových kávových systémů pod známými značkami Tchibo, Jihlavanka, Davidoff Café a od roku 2023 také Eduscho. Od roku 2004 rozvíjí Tchibo Praha na českém trhu obchodní činnost zaměřenou na prodej spotřebního zboží.

Společnost Tchibo podniká odpovědně. Dlouhodobě se angažuje v mnoha projektech zaměřených na trvale udržitelnou produkci kávy, bavlny či dřeva i zajištění odpovídajících pracovních a životních podmínek malopěstitelů a pracovníků v továrnách. Aktivně pomáhá řešit otázky jako globální oteplování, ohleduplné hospodaření s vodou, půdou, energiemi i zdroji, nakládání s odpadem či zachování biodiverzity. Zapojuje se do činnosti mnoha místních komunit.

 

 

 

www.tchibo.cz