Kam na nejlepší snídani nebo brunch? Do Mondieu!

Kam na nejlepší snídani nebo brunch? Do Mondieu!

Zajít si o víkendu s přáteli nebo rodinou na klidnou snídani nebo brunch je malý luxus, který si může dopřát každý. Hýčkejte se a dopřejte si čas s blízkými, gastronomický zážitek, pestrý výběr jídel i nápojů a chvíle pohody. 


Zavítejte do Mondieu, sítě kaváren s francouzským šarmem, které najdete Praze na Maltézském náměstí
a v nákupním centru Westfield Chodov.

 

Co je to vlastně ten brunch?

Brunch je kombinací snídaně (breakfast) a oběda (lunch). Podává se většinou v dopoledních a časných odpoledních hodinách, což umožňuje vychutnat si jídlo v klidu a beze spěchu. Své oblíbené pochoutky si můžete v Mondieu užít po celý den.

3 nejlepší tipy na snídani/brunch v Mondieu
 • Milujete sladké snídaně? Pak vsaďte na typické francouzské palačinky (crepes), které jsou lehké jako vánek. Sázka na jistotu bude také lahodný čerstvý croissant nebo třeba zapečený brioche toast s mascarpone a borůvkami. Pro milovníky zdravého životního stylu jsou pak skvělým tipem smoothie misky nebo domácí müssli s jogurtem a ovocným pyré.
 • Milovníci slaných snídaňových variant si pochutnají třeba na vejci benedikt s holandskou omáčkou
  a uzeným lososem nebo třeba na chlebíčku s avokádovou pomazánkou a pošírovaným vejcem.
 • Pití nesmí chybět! Vyzkoušejte varianty speciálních káv, ale i domácí limonády a různá smoothies. Nebo třeba omlazující kolagenové drinky. Na brunchi si můžete dopřát i lehké alkoholické koktejly, jako je např. oblíbená mimosa, kombinace čerstvé pomerančové šťávy a prosseca. Nebo vinný střik z lahodného vína.

 

Tipy, jak si brunch pořádně užít
 • Vyčleňte si čas a brunch si naplánujte předem, ať s tím počítáte vy i vaši přátelé. Nestresujte se, neřešte problémy ani politiku a dopřejte si skvělý relax.
 • V létě si brunch nejlépe vychutnáte venku na terase. V Mondieu na Maltézském náměstí si můžete vybrat z venkovního posezení přímo na náměstí, nebo na útulném nádvoří.
 • Experimentujte. Ochutnejte pokrmy a nápoje, které neznáte nebo jste o nich jen slyšeli. Můžete si také objednat více jídel a vzájemně ochutnávat.
 • Vše zdokumentujte. Vyfoťte se, stejně jako vizuálně působivá jídla a nápoje a posdílejte zážitky s přáteli.
 • Pro vaše pohodlí využijte novinku v Mondieu, mobilní aplikaci, do které se zaregistrujete, nabijete kredit a ihned navíc dostanete úvodní dárkový kredit. S aplikací můžete platit v kterékoli kavárně Mondieu.
  V Praze, na Slovensku i třeba v Dubaji. Využívejte odměny, jako třeba cashback nebo speciální nabídky
  a VIP akce.

 

Více se dozvíte na stránkách www.mondieu.cz a na Instagramu Mondieu.