Vyhrajte růžovou novinku letošního léta – HELL ICE COFFEE Pink Latte!

Vyhrajte růžovou novinku letošního léta – HELL ICE COFFEE Pink Latte!

Bílá čokoláda jde ruku v ruce s mnoha sladkými pokrmy i nápoji, které mají své fanoušky po celém světě. A co se stane, když se spojí s neodolatelnou chutí sladkokyselé jahody a lahodné výběrové kávy?


Odpověď zná společnost HELL ENERGY, a přináší tak limitovanou edici ledové kávy HELL ICE COFFEE Pink Latte!

HELL ENERGY neustále posouvá hranice kreativity. Tentokrát propojila dvě neodolatelné chutě – sametovou bílou čokoládu s opojným jahodovým aromatem. Tato novinka složená z extraktů Arabiky a Robusty, s příměsí pravého mléka potěší milovníky originálních nápojů.

HELL ICE COFFEE Pink Latte je balený v klasické recyklovatelné, snadno skladné plechovce, která se vyznačuje novým atraktivním designem. Vychutnat si jej tak můžete jednoduše kdykoliv během dne. Navíc neobsahuje žádné konzervační látky, syntetická sladidla nebo umělá barviva.

 

 

Z odpovědí vybereme 3 výherce, kdy každý obdrží jeden kartón této sladké novinky. Pokud se vám tentokrát nepodaří v soutěži uspět, nezoufejte. Můžete si i přesto nápoje HELL ENERGY a HELL ICE COFFEE dopřát
v dostupných prodejnách nebo sledovat sociální sítě HELL ENERGY (Facebook a Instagram), aby vám žádná
z novinek už neunikla!

 

 

 

O partnerovi soutěže
Firma Hell ENERGY vznikla v Maďarsku v roce 2006, krátce po svém vzniku se stala jednou z nejúspěšnějších značek na trhu energetických nápojů a ledových káv. Energetické drinky HELL ENERGY a ledové kávy HELL ICE COFFEE jsou dostupné ve více než 60 zemích na celém světě. Úspěch nápojů HELL spočívá v jejich vynikající kvalitě, přívětivé ceně, široké dostupnosti a výtečné chuti. Společnost je rovněž vlastníkem ultramoderní továrny na nápojové plechovky, proto všechny své výrobky HELL ENERGY dodává v ekologických obalech z recyklovaného hliníku.

 

Více na www.hellenergy.com/cs/.