Rukavice – módní doplněk i nutná potřeba. Navíc soutěž se Stoklasou

Rukavice – módní doplněk i nutná potřeba. Navíc soutěž se Stoklasou

Zimní čas se většina lidí snaží přečkat v dostatečném teple a chráněni před vlivem mrazivého počasí. Rukavice mají za sebou bohatou historii a jejich móda nezaniká, protože tady stále existuje potřeba si chránit kůži. 


Kromě ochrany před zimou se používají ve sportu a jako ochrana před špínou.

 

Dámské rukavice

Mnoho dívek a žen přemýšlí o tom, jakou barvu dámských rukavic si vybere k podzimnímu kostýmu nebo zimnímu kabátu. Převládají černé barvy, ale seženete různé odstíny hnědé, okrové, bílé. Nechybí ani šedé varianty a jiné barvy jako vínová, červená, cihlová. Rozsáhlejší výběr a motivů nabízejí pletené rukavice. Ty se dostávají v univerzální velikosti, protože díky pružným materiálům je převléknete přes různě velké ruce. Oblíbené jsou modely s proužky a s norským vzorem. Nechybí praktické pružné manžety. Elegantně vypadají hlavně kožené rukavice. Seženete palčáky i prstové rukavice. U kožených rukavic je třeba více dbát na velikost. Modely s podšívkou musí zajišťovat maximální pohodlí. Na rukavicích objevíte různé ozdoby. Mohou být atraktivně perforovány, kloubní otvory vyplní kožený průplet, nechybí různé flitry, ozdůbky a spony.

Správná velikost

U rukavic záleží na správné velikosti. Je třeba znát obvod nejširší části ruky přes klouby. Rukavice by měly být dostatečně prodyšné a kvalitně anatomicky zpracované. Výrobcům by neměl uniknout žádný funkční detail, vždyť přece nechcete mít ruce zcela v jedné poloze bez možnosti pohybu A kam si na pro kvalitní a pěkně padnoucí rukavice můžete zajít? Pochopitelně se můžete vypravit do některé z kamenných prodejen, ale ne všude mají tak obsáhlý výběr. Lepší variantou pro výběr rukavic jsou internetové obchody, kde si můžete pohodlně vybírat na jednom místě z desítek i stovek druhů rukavic z nejrůznějších materiálů.

Výbornou volbou může být například eshop www.stoklasa.cz , kde seženete kromě dámských rukavic i další módní doplňky pro ženy a muže. Vybírejte si ze stylových kabelek, opasků, peněženek, tašek, batohů. V prvé řadě myslete, že každý nákup by měl být příjemný a spokojenost zákazníka není žádným klišé.

 

A co můžete vyhrát?

Dámské prošívané rukavice s výšivkou vločky využijete především ke sportovním bundám, vestám nebo kabátům. Spodní díl rukavic je z elastického úpletu, který se perfektně přizpůsobí vaší ruce. Horní prošívaná část je z šusťákoviny, s vycpávkou, která vás příjemně zahřeje. Jsou vhodné do zimy nebo do chladnějšího podzimního počasí.

 

 Více produktů najdete na www.stoklasa.cz

 

 

 

 

Výherci:
P. Lev, B. Smržová, S. Hájková