Neobvyklé a trendy doplňky

Neobvyklé a trendy doplňky

Nový rok je tu – je to čas nových začátků, zhodnocování, úklidů v šatníku… ale také čas slev a pořizování nových věcí! Vydáte-li se v blízké době na nákup nějakých slušivých doplňků, možná se vám budou hodit naše tipy Letos se nemusíte vyhýbat neobvy


Nový rok je tu – je to čas nových začátků, zhodnocování, úklidů v šatníku… ale také čas slev a pořizování nových věcí! Vydáte-li se v blízké době na nákup nějakých slušivých doplňků, možná se vám budou hodit naše tipy rs_neobvykle doplnky9 Letos se nemusíte vyhýbat neobvyklým a originálním věcem, je čas na změnu! Poohlédněte se proto po doplňcích, které byste normálně mohla minout.

rs_neobvykle doplnky5Cvočky na košili

Jak ze starší a nijak zajímavé košile udělat takovou, která bude odpovídat nejžhavějším trendům? Stačí přidat cvočky! V prodejnách s bižuterií najdete různé tvary, barvy a motivy. Tuto dvojici „broží“ můžete střídat na různých košilích, jsou lehké a na oblečení nezanechávají stopy.

rs_neobvykle doplnky6Dvojité prsteny

Vrstvení a kombinování bude v kurzu i letos - a to nejen u oblečení, ale také u šperků. Místo nošení několika prstýnků si ale můžete pořídit jednodušší a elegantnější prsten dvojitý. Ať už je vyrobený z obyčejného kovu, nebo je zdobený a tvarovaný do různých motivů, nemůžete šlápnout vedle. [clear]

rs_neobvykle doplnky3Čelenky

Myslíte si, že jste z čelenek vyrostla už na základní škole? Pak se znovu zamyslete – móda totiž nahrává jejich comebacku. Ať už jde o nenápadné tenké čelenky se zdobením, nebo ty široké „šátkové“, dodají vašemu účesu i celému outfitu trochu svěžesti a mladistvosti a přitom vypadají elegantně.

rs_neobvykle doplnky4Netradiční sluneční brýle

Dobré sluneční brýle jsou dobrou investicí v každém ročním období. Letos ale zkuste oslnit s zcela novým, neotřelým designem obrouček. Nebojte se riskovat! [clear] Text: Natalie K.