Nezbytný doplněk vašeho outfitu - společenská kabelka

Nezbytný doplněk vašeho outfitu - společenská kabelka

Bez společenské kabelky by žádný slavnostní outfit ani té sebekrásnější ženy nebyl dokonalý. Společenské kabelky doplňují večerní toaletu stejně, jako tradiční a oblíbené koktejlky a představují plnohodnotný doplněk. Chystáte se na ples, do divadla, na koncert, na


Bez společenské kabelky by žádný slavnostní outfit ani té sebekrásnější ženy nebyl dokonalý. Společenské kabelky doplňují večerní toaletu stejně, jako tradiční a oblíbené koktejlky a představují plnohodnotný doplněk. rs_Kabelky Patrik Corbis-42-15255571 Chystáte se na ples, do divadla, na koncert, na svatbu nebo na nějakou jinou významnou či společenskou událost a váháte, jakou společenskou kabelku si vybrat? Jestli doplnit svůj úbor o dámskou kabelku v podobě psaníčka, nebo si přehodit přes rameno větší, avšak přesto takovou, která se řadí mezi společenské kabelky?

rs_kabelky PatrikKabelky GUESS

Odpověď vám mohou dát například kabelky Guess, které nikoho nenechají na pochybách o vašem dobrém vkusu. Společenské kabelky Guess patří k celosvětově nejvyhledávanějším. Jsou originální, atraktivní a dokáží podtrhnout váš osobitý styl. Kromě vlastností kladených na společenské kabelky mají kabelky Guess jedno velké plus navíc. Tuto dámskou kabelku je možné totiž vzít nejen k šatům do společnosti, ale společenské kabelky Guess klidně mohou být součástí ležérní módy, aniž by působily nepatřičně.

rs_kabelky Patrik3Společenská kabelka

Společenskou kabelku této značky zkrátka můžete vzít vždy a všude, byť kabelky do společnosti mají svá specifika. Bývají mnohem menší, než běžné kabelky, často mají tvar podlouhlého nebo čtvercového psaníčka. Oblíbeným tvarem jsou také důmyslné měšce, malé váčky a pytlíčky, které i přes svou nepatrnou velikost ukryjí vše, co žena nezbytně potřebuje mít stále při sobě - rtěnku, pudřenku, kapesníčky, klíče a mnohé další. Ne náhodou jsou tak malé společenské kabelky velkými pomocníky žen. Společenské kabelky mohou být jak jednoduché, tak také zdobené nejrůznějšími ozdobami. Mohou být vyrobené z kůže pravé či syntetické, která je od pravé téměř k nerozeznání, rozšířenou a oblíbenou dámskou kabelkou do společnosti je také kabelka textilní.

rs_kabelky Patrik4Jednoduchá kabelka

Zatímco jednoduchou společenskou kabelku zdobívá nanejvýš spona zapínání, často s decentním logem výrobce, extravagantnější modely bývají zdobené barevnými flitry, mašličkami, imitací květin či různými stužkami a přívěsky. Společenskou dámskou kabelku je možné nosit v ruce, což je sice efektní, ale méně praktické. Například u rautového stolu vyvstává otázka kam s ní. Mnoho žen proto upřednostňuje takovou dámskou kabelku, kterou je možné přehodit přes rameno nebo pověsit na předloktí. K tomu často slouží ozdobný řetízek, který je tak praktickým pomocníkem a zároveň plní roli výrazného zdobícího prvku. Společenskou kabelku je vhodné vybírat s ohledem na to, k jakým šatům ji plánujete nosit. Například oblíbená korálková psaníčka jsou vhodná pro slavnostnější události. Některé korálkové společenské kabelky ukrývají tajemství. Jsou totiž tzv. „dvě v jednom“. Po odejmutí uzávěru je možné obrátit je naruby a během krátké chvíle tak získat kabelku s úplně jinou barvou korálků. Zatímco jejich uzávěr je vhodný pro obě varianty, vy můžete získat doplněk třeba bílý nebo černý, aniž by vám ve skříni zabíraly místo kabelky dvě. Elegantní jednoduchá psaníčka vhodně doplní střízlivý model šatů, extravagantní model zvýrazní nápadnější kabelka, která bude ladit jak se šaty, tak s botami. Fantazii se meze nekladou. Chce to jen trochu citu pro detail.