Trend podzimu: průsvitné halenky

Trend podzimu: průsvitné halenky

Co ještě se letošní podzim bude objevovat na věšácích v módních obchodech? Průsvitné hedvábné halenky! Propadněte kouzlu jemného, ženského a svěžího trendu! Máte-li v zadních částech skříně zahrabané prastaré hedvábné halenky s balonkovými rukávy a ozdobným


Co ještě se letošní podzim bude objevovat na věšácích v módních obchodech? Průsvitné hedvábné halenky! Propadněte kouzlu jemného, ženského a svěžího trendu! rs_Prusvitne halenky 12 Máte-li v zadních částech skříně zahrabané prastaré hedvábné halenky s balonkovými rukávy a ozdobnými límečky, honem je vytáhněte! Letos se totiž budou tyto kousky zase nosit! Jak? To se dozvíte v tomto článku.

rs_Prusvitne halenky 13Hedvábný vánek

K sehnání jsou košile všech střihů v širokém spektru barev, vzorů i materiálů – absolutním hitem sezóny ale budou jednoznačně průsvitné hedvábné halenky volnějšího střihu. Koupit si můžete ty zcela obyčejné, nebo ozdobené různými zipy, knoflíčky, kovovými aplikacemi a perličkami.

Jak to nosit?

Pod průsvitné halenky se většinou nosí tělové nebo barevně sladěné topy bez ramínek (bandeau) nebo – pro ty odvážnější z nás – nějaká pěkná krajková podprsenka. Díky své lehkosti a tenkému materiálu jsou tyto košile skvělé ke kombinování, ať už do práce či společnosti s černou sukní či kalhotami a sakem, nebo jen tak na procházku s džínovou bundičkou. Košile a halenky můžete nosit jak na volno, s úzkou sukní či kalhotami, nebo zastrčené dovnitř. (Obecně platí pravidlo, že pokud máte vrchní díl oblečení volný, spodek by měl být obtáhlý a naopak.) Letos se bude opět dopínat až ke krku, přes halenku si můžete ještě dát pěkný „obojkový“ náhrdelník, kterých jsou teď plné obchody, a budete naprosto stylová.

rs_Prusvitne halenky 14Inspirace

Nechte se inspirovat outfity hvězd i módních bloggerů, kteří si podobné košile už velmi oblíbili. Máte už ve skříni nějakou hedvábnou košili? Poraďte ostatním čtenářkám, kde jste ji sehnala v komentářích pod článkem! Text: Natalie K. Foto: corbis, polyvore.com, asos.com