Trend jara 2013: porcelánový potisk

Trend jara 2013: porcelánový potisk

Také se už nemůžete dočkat jara, kdy budete moci shodit kabát, šálu a čepici a vyrazit do ulic plných krásných zářivých barev? Pak vás možná potěší, že vám přinášíme první jarní trendy, abyste se na ně mohla těšit a zavčas připravit! Letošní jaro se mimo ji


Také se už nemůžete dočkat jara, kdy budete moci shodit kabát, šálu a čepici a vyrazit do ulic plných krásných zářivých barev? Pak vás možná potěší, že vám přinášíme první jarní trendy, abyste se na ně mohla těšit a zavčas připravit! rs_porcelanovy potisk 3 rs_porcelanovy potisk 7Letošní jaro se mimo jiné ponese ve znamení dvou barev: bílé a modré. Nepůjde však o klasickou námořnickou kombinaci s proužky a puntíky, ale o originální potisk inspirovaný porcelánovým ornamentem. Návrháři si totiž na tuto sezónu oblíbili krásu a kouzlo porcelánového zdobení, za všechny jmenujme hlavně Roberta Cavalliho, který do tohoto motivu stylizoval téměř celou kolekci, včetně večerních šatů a obuvi. Kde nakupovat V současné době u nás porcelánový potisk na oblečení nabízí několik módních řetězců, například Topshop nebo ZARA, s blížícími se jarními kolekcemi ale jistě přijde vzor i do jiných obchodů.

rs_porcelanovy potisk 1„Na cibulák“

Květinové ornamenty v modré a bílé, které se proslavily na porcelánovém nádobí, mají své místo v každém šatníku. Ať už jde o košile, šaty, sáčka, kalhoty nebo kabelky – tento vzor je nadčasový, elegantní a přitom svěží a moderní.

Kombinování a styling

Když příjde na nošení kousků s tímto neobvyklým potiskem, pamatujte na to, že musí být hvězdou celého outfitu a další oblečení a doplňky by je měly jen doplňovat a celkový vzhled ucelovat. Hodí se k němu odstínově sladěná modrá, bílá, hnědá, velbloudí a samozřejmě i černá. Chybí vám přece jen trochu té barvy? Sáhněte po barevné kabelce nebo výrazných botách. rs_porcelanovy potisk 8 Nechte se inspirovat obrázky v galerii a napište nám do komentáře, jaký máte na tento trend názor! Text: Natalie K.