Módní inspirace z cen Grammy

Módní inspirace z cen Grammy

Prestižní hudební ceny Grammy patří k nejvýznamnějším událostem roku, a to nejen ve světě hudby, ale také ve světě módy. Schází se tu totiž mnoho hudebníků různých žánrů a mnoho osobité módy a stylu.  Nechme se současnými hvězdami inspirovat k nákupu vlastní


Prestižní hudební ceny Grammy patří k nejvýznamnějším událostem roku, a to nejen ve světě hudby, ale také ve světě módy. Schází se tu totiž mnoho hudebníků různých žánrů a mnoho osobité módy a stylu.  rs_Taylor Swift Corbis-42-43478024 Nechme se současnými hvězdami inspirovat k nákupu vlastních společenských a večerních šatů.

rs_Carrie UnderwoodCarrie Underwood

Country zpěvačka Carrie Underwood si z předávání odnesla nejen zlatý Gramofon, ale také pomyslnou cenu módních kritiků. Krásné, jednoduché a střízlivé šaty s tmavým ornamentem krásně obepínaly zpěvaččinu postavu. Róbu doplnila Carrie stříbrným náhrdelníkem, který rozzářil její jinak tmavý outfit.

Kelly Rowland

Zpěvačka Kelly Rowland, která přišla na Grammy podpořit kamarádku a bývalou spolu-členku skupiny Destiny´s Child Beyoncé, oblékla sexy a přitom velice elegantní černé šaty s průhlednými pásky. Geometrické vzory, které průhledné části vytvářely, jsou sice pro většinu z nás kapku „příliš“, ale za Kelly se v Los Angeles rozhodně otáčely hlavy.

Miranda Lambert

Zpěvačka a producentka Miranda Lambert se za své křivky nestydí a své přednosti umí prodat. Vkusná, klasická róba s hlubokým výstřihem jí rozhodně sedla a stříbrné doplňky s tmavou modří šatů krásně ladily.

rs_RihannaRihanna

Barbadoská zpěvačka Rihanna na Grammy zářila, a to nejen štěstím z dalšího ocenění, ale také svými červenými šaty. Krásné šifónové, vílí šaty pozvolna splývaly s červeným kobercem a tmavé krásce neuvěřitelně slušely. Červená je letos mezi celebritami velkým hitem, tak se jí nebojte ani vy! Klíčem k úspěchu je vybrat odstín, který sedne k vaší pokožce a nebude příliš vykřičený.

Taylor Swift

Křehká Taylor Swift jako vždy okouzlila všechny okolo ve svých bílých šatech s neobvyklými stříbrnými páskovými detaily. Takové šaty sluší téměř všem druhům postavy a tak se můžete pokusit najít podobné i pro sebe. [clear] Text: Natalie K., foto: www.corbisimages.com