Móda ze zlatých Glóbů: inspirace na plesovou sezónu

Móda ze zlatých Glóbů: inspirace na plesovou sezónu

První měsíce roku se nesou ve znamení plesů, večírků, a pokud jste hvězda v Hollywoodu, tak také předávání cen. Na prvním z nejvýznamnějších červených koberců, Golden Globes, se letos sešla spousta krásných večerních rób, podle kterých můžete i vy vybrat šaty, v kt


První měsíce roku se nesou ve znamení plesů, večírků, a pokud jste hvězda v Hollywoodu, tak také předávání cen. Na prvním z nejvýznamnějších červených koberců, Golden Globes, se letos sešla spousta krásných večerních rób, podle kterých můžete i vy vybrat šaty, v kterých budete královnou večera. rs_moda ze zlatych globu3 Červené koberce se hemží hvězdami v známých značkách, ale zapátráte-li po internetu nebo zajdete-li za šikovnou švadlenkou, můžete si podobné šaty pořídit i za zlomek designerské ceny.

rs_moda ze zlatych globu - Anne HathawayBílá peplum róba

Anne Hathaway, herečka, která si domů dokonce odnesla Zlatý glób, vsadila na jednoduché bílé splývavé šaty s mini peplum sukénkou od proslulé značky Chanel, které drobné herečce velmi lichotí. Peplum se hodí jak pro postavy velmi štíhlé, tak i plnější, protože vytvářejí dojem přesýpacích hodin a zakryjí případné nedokonalosti v oblasti bříška.

rs_moda ze zlatych globu - Kristen Bell

Stylová i v těhotenství

Čekáte příchod svého miminka? To neznamená, že letos nemůže na plese zazářit! Herečka a moderátorka Kristen Bell v šatech od Jenny Packham naprosto oslnila kritiky i veřejnost. Šaty rostoucímu bříšku dávají velkou dávku pohodlí a zdobený vršek z této róby dělá umělecké dílo. [clear]

rs_moda ze zlatych globu - Lucy LiuPro odvážnější

Šaty Lucy Liu, které vytvořila návrhářka Carolina Herrera byly různými módními weby a časopisy zařazeny jak do kategorie nejlepších, tak i nejhorších. Princeznový střih se kombinuje s odvážným květinovým potiskem, mezi ostatními róbami tak vyčnívá. Máte-li dost odvahy, poohlédněte se po podobném extravagantním kousku.

rs_moda ze zlatych globu - Jennifer LawrenceKráska v červené

Jennifer Lawrence, která si taktéž z večera odnesla zlatou sošku, sladila barvu svých Dior šatů s kobercem. Nadčasový střih, výrazná a přitom nepříliš křiklavá barva a kovový pásek zvýrazňující štíhlý pas vyrazil každému dech. [clear]

rs_moda ze zlatych globu - AdeleNestyďte se za svá kila

Zpěvačka Adele, která přebírala cenu za nejlepší původní filmovou píseň, je příkladnou zástupkyní žen s většími mírami a křivkami. Černé šaty britské značky Burberry její postavě velmi lichotily, díky nabírané sukni, tříčtvrtečním rukávům a luxusnímu zdobení.

rs_moda ze zlatych globu - Taylor SwiftTajemná švestková

Návrhářka Donna Karan na letošní Golden Globes vyslala svoje šaty s populární country zpěvačkou Taylor Swift. Lesklý, obepínavý materiál, střih alá mořská panna a trendy švestková barva jsou receptem na úspěch! Ne vždycky je důležité ukázat dekolt, skvěle vypadají i hluboké výstřihy na zádech. Text: Natalie K.