Jak na neonové barvy, se vkusem a elegancí

Jak na neonové barvy, se vkusem a elegancí

Byla jste se podívat na nové jarní kolekce do obchodů? Tak to jste jistě mohla zahlédnout slušné množství věcí v neonových, výrazných a křiklavých barvách. Nebojte se koupit nějaký takový kousek, i neonky se dají nosit vkusně a stylově. Vybírejte barvu, která se v


Byla jste se podívat na nové jarní kolekce do obchodů? Tak to jste jistě mohla zahlédnout slušné množství věcí v neonových, výrazných a křiklavých barvách. rs_jak na neonove barvy - polyvore1 Nebojte se koupit nějaký takový kousek, i neonky se dají nosit vkusně a stylově.

Vybírejte barvu, která se vám hodí k pleti

Každý máme jiný odstín kůže či barvu vlasů, důležité je vybírat „neonové“ oblečení podle svého typu. Světlým typům většinou sluší neonově růžová a modrá, zatímco tmavším typům sedne i neonově žlutá či zelená. Záleží také na vašem vkusu a odvaze. rs_Jak na neonove barvy - polyvore (1)

rs_Jak na neonove barvy Corbis-42-43013197Kombinujte s neutrální paletou

Pokud chcete svůj nový neonový kousek nosit a nevypadat při tom příliš „křiklavě“, zkombinujte jej s oblečením v krémových a zemitých barvách (bílá, pastelové barvy, hnědá, khaki, šedá, černá). Jednobarevné šaty můžete doplnit pruhovaným svetříkem nebo vzorovaným sáčkem, ale snažte se vyvarovat dalších výrazných barev. Při kombinování s pastelovými odstíny vždy zůstaňte u původní barvy.

Color blocking

Chcete svoji radost z dlouho očekávaného jara projevit a vzít si na sebe hned několik barev najednou? To vám dovoluje trend color blockingu. Vyberte si dvě zářivé barvy, které se vzájemně příliš nepřebíjejí a jednu si zvolte jako hlavní (tzn. šaty nebo sako…) a druhou jako doplňující (kabelka a šperk).

rs_Jak na neonove barvy - Corbis-42-35562313Občas stačí malý detail

Do pracovního prostředí se neonky moc nehodí, stejně tak třeba do divadla. Jestliže přesto nedáte jinak, doporučuji vám vsadit na malé, ale důmyslné detaily. Náušnice a náramek, pásek, aplikace na kabelce či botách nebo třeba květinová brož rozzáří váš outfit a zároveň nebudou poutat příliš pozornosti.

Neonové rty

S neonově oranžovou či růžovou sukní můžete sladit nejen zbytek oblečení, ale také rty! Kupte si nějakou veselou, hravou a výraznou rtěnku, která snadno doplní váš neonový kousek. Text: Natalie K. Foto. CorbisImages, Polyvore.com