Řekněte si v posteli cokoli

Řekněte si v posteli cokoli

Komunikace, komunikace a zase komunikace. Tohle slovo je nadmíru používané ve spojení se sexem. Ano, bohužel je to tak. Chcete mít spokojený sexuální život? Chcete mít spokojeného partnera a hlavně být spokojená sama? Musíte komunikovat. Avšak naznačovat můžete i jinak… 


 

Dosáhnout dokonalého souznění těl, nepředstavitelné empatie, vzrušení a intenzity z požitku není nic tak snadného, jak se může na první pohled zdát. Uspěchaná doba, domácí povinnosti, pracovní povinnosti, výchova dětí, dluhy a jiné problémy nás nechávají v neustálém napětí a příliš nepřejí intimním zážitkům. U těch bychom měli být naprosto uvolnění a ne si v mysli odskakovat k zítřejšímu nákupu či žehlení oblečení pro syna.

Poslouchejte vlastní tělo

Ze všeho nejdříve se tedy zkuste naladit na řeč vlastního těla. Bez toho pro vás bude sexuální zážitek ztrátou času nikoliv pěkným požitkem. Vnímejte emoce svého partnera, jak se kdy tváří, jak se kdy pohybuje. Je to velmi důležité pro vás oba. Jakmile se naladíte na stejnou vlnu, nebudete muset mluvit (pokud je to pro vás obtížné), ale vše naznačíte vlastním tělem a pohyby.

Důvěra jako základní pilíř

Co vám ve vztahu nesmí chybět, je důvěra. Jestliže jste partnerovi odevzdaná a partner vám, bude se vám
o všem mluvit mnohem snadněji. Jestliže jste s partnerem jen chvíli a ještě nevíte, co přesně můžete očekávat, pak se nepouštějte do žádných velkých experimentů.

Shrnuto, podtrženo. K dokonalému sexu, kdy můžete naznačit, ale také si říct o cokoliv potřebujete dávku empatie, pořádnou hrst chuti, nemálo chemie a jiskřivé vzrušení. Musíte znát dokonale vlastní tělo a vědět co sama chcete. Musíte vědět, co chce váš partner a jak ho k jeho cíli dostanete. Musíte zahodit vlastní stydlivost, která je vám v tomto případě velkou obtíží.

Buďte iniciativní!

Pokud se přeci jen bojíte v intimních chvílích promluvit a ne a ne ze sebe dostat věty typu „Miláčku, udělej mi to zezadu“, nebo například „Ráda bych to dělala na koníčka“, pak vezměte otěže pevně do rukou a iniciativně si svého partnera natočte, jak potřebujete. Uvidíte, že se chytne. Žádnému muži nebude vadit, když si jeho partnerka řekne co by ráda. A je jedno jestli to naznačí svůdně tělem, nebo si o to řekne.

 

 

 

text: Jana Čechová