Svatba na splátky?

Svatba na splátky?

Chtěli byste svou vysněnou svatbu snů? Kočár tažený koňmi? Limuzínu? Na svatební hostině jako překvapení místo kouzelníka Karla Gotta? No…tak takovou svatbu asi mít každý nemůže…  Za prvé každý ani nechce a za druhé ten kdo chce, tak na ni určitě nešetří od svý


Chtěli byste svou vysněnou svatbu snů? Kočár tažený koňmi? Limuzínu? Na svatební hostině jako překvapení místo kouzelníka Karla Gotta? No…tak takovou svatbu asi mít každý nemůže… 

svatba na splatky4

Za prvé každý ani nechce a za druhé ten kdo chce, tak na ni určitě nešetří od svých patnácti let, aby si ji mohl dovolit.

Studio shot of piggy banks dressed up as bride and groom

Svíčková na splátky?

Svatba sama o sobě je velmi drahá záležitost. Některé agentury, nebo svatební salony nabízejí možnost svatby na splátky. Nemusíte si vybrat vše, můžete si vybrat na splátky pouze svatební šaty, nebo například svatební hostinu. Lze si také vzít úvěr v bance a získat potřebné peníze na svatbu. Ale…pozor! Můžete se pořádně zadlužit! Možná si splníte svůj velký sen, ale odbije půlnoc, pohádka se skončí, princeznovské šatičky se budou muset vrátit a vám zbudou jen dluhy a oči pro pláč. Ruku na srdce.Chcete takto začínat manželství? S dluhy? Určitě ne!

Jde to i jinaksvatba na splatky8

Samozřejmě že nemůžete začít škrtat ze seznamu svých pozvaných hostů, ale ušetřit se dá i jinak. Jsou šaty od Very Wangové přesně ty, které musíte mít oblečené ve svůj svatební den, ale Váš měsíční plat není stejný jako plat našich politiků? Nezoufejte! Pokud zajdete za šikovnou švadlenou a přinesete ji fotografii svých vysněných šatů, určitě Vám je ušije. Doladíte pár detailů, které se líbí Vám, a budete mít svůj vlastní originál. Máte vybrané jmenovky na stůl, ale není to pořád přesně to, co hledáte? Proč si je nevyrobit sama? Při troše zručnosti to určitě zvládnete.

Do čeho investovat?

Svatební fotografie a svatební video. Jednoznačně ano! Neboť to Vám zůstane po celý život. Svatební fotografie a video budete ukazovat všem svým známým, blízkým, za pár let svým dětem a za několik let i vnoučatům. A to si myslím, že stojí za to.

Young woman at table with piggy bank

Text: Mgr. Lucie Bönischová [gallery ids="8894,8893,8892,8891,8890,8889,8888,8887"]