Svatební střevíčky

Svatební střevíčky

Milé nevěsty, svatební šaty už jsme probrali, ale nedílnou součástí svatebního oděvu jsou také svatební boty. Že výběr není zas až tak důležitý, protože boty nejsou vidět? Právě že naopak je a velmi!  Svatební boty jsou vidět při mnoha situacích ve Váš svatební


Milé nevěsty, svatební šaty už jsme probrali, ale nedílnou součástí svatebního oděvu jsou také svatební boty. Že výběr není zas až tak důležitý, protože boty nejsou vidět? Právě že naopak je a velmi! 

Detail of bride's legs and wedding dress outside

Svatební boty jsou vidět při mnoha situacích ve Váš svatební den. Například když budete vystupovat z auta, když Vás ženich bude brát do náruče, nebo když Vám bude stahovat podvazek dle svatebního zvyku. Všechny tyto momenty bude zachycovat fotograf, proto výběr svatební obuvi nepodceňujte.

Jak vybrat ty správné?UK - Business - Fashion - Shoe designer Jimmy Choo

svatební boty by měly být sladěny se svatebními šaty a to jak barevně, tak i typově svatební boty by měly být sladěny i s Vašimi doplňky svatební obuv by měla být přizpůsobena ročnímu období, kdy se Vaše svatba koná svatební obuv by měla být přizpůsobena také místu, kde se svatba koná, jiné botičky budete volit na měkký koberec a jiné na historickou dlažbu na hradě nevěsty, výšku podpatku volte podle toho, jak moc jste zvyklé chodit na podpatcích a to nejdůležitější – Vaše pohodlí – svatební boty Vám musí dobře sedět a především být pohodlné, proto je dobré si je před svatebním dnem ,,rozšlápnout"

Den je dlouhý

Nezapomeňte na botičky na přezutí. Svatební den je velmi dlouhý a ať už jste, nebo nejste zvyklá chodit v podpatcích, určitě oceníte, když se v průběhu dne budete moci přezout do pohodlnějších bot, ať už na nižším podpatku, anebo do dnes již velmi oblíbených balerín.

Bride holding a shoe

Barvy, barvy, barvy

Barvám svatebních bot stále vévodí barva bílá, smetanová, champagne, slonová kost, ale poslední dobou je velkým trendem nevěst ladit střevíčky s barvou například svatební květiny, nebo s doplňky, popřípadě s barvou celé svatby. Nebojte se s barvami experimentovat. Přeji šťastnou ruku při výběru.

svatebni strevicky11

Text: Mgr. Lucie Bönischová, Fotograf: Zuzana Scharf [gallery ids="8981,8980,8979,8978,8977,8976,8975,8974,8973,8972,8971,8970,8969"]