Trendy jara 2013 podle světových návrhářů

Trendy jara 2013 podle světových návrhářů

Za oknem je možná nevlídno, módní domy však pilně pracují na kolekcích pro příští jaro a léto. Světoví módní návrháři již představili své kolekce na Módních týdnech po celém světě a tak můžeme mít obrázek, cože si to vlastně oblékneme v příští jarní sezón


Za oknem je možná nevlídno, módní domy však pilně pracují na kolekcích pro příští jaro a léto. Světoví módní návrháři již představili své kolekce na Módních týdnech po celém světě a tak můžeme mít obrázek, cože si to vlastně oblékneme v příští jarní sezóně.

Trendy jara 2013 - 3

Na úvod je také potřeba říci, že na přehlídkách se prezentují práce návrhářů (umělců), módní domy a běžné značky pak postupně přebírají různé trendy a zpracovávají je po svém, přizpůsobují je běžnému zákazníkovi.

Bermudy

Ty z vás, které se zrovna nenašly v trendu titěrných kraťásků, mohou jásat. Velký comeback na New York Fashion Week hlásily bermudy. Volnější šortky v délce po kolena působí ležérně, elegantně a jsou velmi komfortní.

Trendy jara 2013 - 1

Výstřihy a rafinovaná průsvitnost

Problémy s hledáním outfitu na žhavé rande mít opravdu nebudete. Návrháři totiž vložili notnou dávku fantazie do tvoření modelů, které zdobí různé průsvitné materiály, krajky a výkrojky na bocích.

Trendy jara 2013 - 2

Sluneční brýle v hlavní roli

Že ještě nemáte barevné a tvarově nápadité sluneční brýle? To budete muset napravit! Na jaře přijdou nové kolekce plné zábavných a výrazných slunečních brýlí, které si zamilujete.

Kůže vs. Jemné korálkyTrendy jara 2013 - 4

Návrháři jako by se nemohli rozhodnout, zda zvolit drsnější nebo naopak ženský jemnější look, a tak to jednoduše nakombinovali. K vidění tak byly šaty, bundy i sukně v nejrůznějších odstínech kůže i kousky z jemných materiálů ozdobené mračny krásných lesklých korálků.

Nízké podpatky

Naše chodidla si sezónu jaro-léto 2013 zamilují. Do popředí se totiž přes prales vysokánských podpatků probojovaly i botky zcela ploché nebo s nízkým podpatkem, na kterém se bude pohodlně chodit. Text: Natalie K. Foto: Glamour.com, Corbisimages