Rozhovor s Taťánou Kuchařovou o módě

Rozhovor s Taťánou Kuchařovou o módě

Topmodelka a Miss World 2006 Taťána Kuchařová je opět tváří značky CCC, pro kterou nafotila novou kampaň ke kolekci jaro-léto 2013. Jaký vztah má k módě a nakupování? To se můžete dozvědět v následujícím exkluzivním rozhovoru.   Jaký vztah máte k módě? J


Topmodelka a Miss World 2006 Taťána Kuchařová je opět tváří značky CCC, pro kterou nafotila novou kampaň ke kolekci jaro-léto 2013. Jaký vztah má k módě a nakupování? To se můžete dozvědět v následujícím exkluzivním rozhovoru.  

Tatana_Kucharova_kolekce_CCC_jaro_leto_2013

Jaký vztah máte k módě? Jako žena, která se zároveň v tomto oboru léta aktivně pohybuje, mám vztah k módě velice kladný. Sledujete módní trendy? Vzhledem k tomu, že se v módním bussinessu pohybuji již několik let, nové fashion trendy sleduji neustále. A jako modelka mám navíc možnost si je za tepla hned vyzkoušet. Přehlídky a focení kampaní jsou vždy s přesahem, tedy pokaždé vím, co bude další sezónu moderní.

Tatana_Kucharova_kolekce_CCC_jaro_leto_2013_(11)

Je pro vás důležité, jak je oblečen váš partner? Lhala bych, kdybych řekla ne. Styl oblékání o každém něco vypovídá. Radíte příteli při nákupu oblečení? Ano, nejenže si nechá rád poradit, ale občas moji radu a názor i sám vyhledává. Myslím, že každý se cítí jistější, když mu výběr jeho partner pochválí. Jste tváří aktuální kampaně CCC. Jaký máte vztah k botám? Boty miluji, protože jsou šperkem celého outfitu. Nejlepší kombinací pro mě vždy byly kvalitní, pohodlné a trendy boty. V CCC kupuji boty nejen pro mě, ale i pro moji rodinu, především pak mým sestrám.

Tatana_Kucharova_zdroj_fota_CCC

Počítala jste někdy, kolik máte doma párů bot a kabelek? Upřímně nikdy jsem si na to čas nenašla. Počet bot a kabelek pro mě není důležitý. Řídím se především kvalitou a rozmanitostí obuvi a kabelek. Důležité je mít tu správnou tašku nebo kabelku pro sport, cestování, různé společenské události apod. Je fajn mít v šatníku zásobu pro všechno, ale nejsem ani pro přehnané rozhazování peněz za zbytečnosti. Jakého návrháře jste si oblíbila? Mám rada Emanuela Ungara, Piera Balmaina, Dior a z českých pak Ivanu Mentlovou. Jako topmodelka jistě dostáváte spoustu oblečení. Máte ho doma ještě kam dávat? Pokud již některé oblečení nenosím, rozdám ho kamarádkám, sestrám nebo ho věnuji do charitativního bazaru. Kdy jste si naposledy řekla větu „Nemám co na sebe"  V dětství, když jsem z donucení musela nosit obnošené věcí po mém bratranci. U nás se oblečení totiž často dědilo.