Užijte si přítomnosti jara se vším všudy!

Užijte si přítomnosti jara se vším všudy!

Máte po krk sněhové pokrývky a nemůžete se dočkat svitu slunečních paprsků? Inspirujte se v dnešním článku a přitáhněte si jarní náladu, optimismus a předzvěst vzdáleného léta k vám domů. 


Pokud nevíte, jak na to či vám došly nápady, vsaďte na ty naše!

Sluneční síla

Vylaďte si váš domov do hávu plného slunce, otevřete se žluté, oranžové nebo korálové barvě ve formě jakékoli dekorace. Může se jednat o vonnou svíčku, obrázek se západem slunce nebo vytáhněte ze skrýše suvenýry z cest. Probírejte se momentkami z dovolené a s celou rodinou zavzpomínejte na ty nejkrásnější
a nejpohodovější dny, kdy jste se vyhřívali na sluníčku na španělské pláži. O skvělou zábavu máte rázem postaráno!

Vyrazte do Paříže a zažijte pulzující metropoli v rozpuku

Nezáleží na tom, zda prožíváte akutní zamilovanost či jste spolu nějaký ten rok, důležité je na vztahu pracovat
a neustále jej rozvíjet. Poznejte vůni jarní Paříže a cvakejte spoušť s výhledem na Eiffelovu věž či sněhobílou baziliku Sacre Coeur. Nové zážitky a nezapomenutelné dobrodružství, to jsou hlavní bonusy, které vás budou v paměti hřát napořád.  Zaplňte fotoalbum novými obrázky a opětovně se vyznejte z lásky na francouzské půdě, jež k tomu přímo vybízí.

Zarezervujte si dovolenou

Na léto si sice ještě nějakou chvíli počkáme, ale proč bychom nemohli naplánovat letní týden v Řecku už nyní. Prolistujte si katalogy cestovek nebo mrkněte na web a vyberte si cestu tam, kam se už dlouho přejete podívat. Báječnou dovolenou nemusíte nutně prožít u moře v zahraničí, skvěle se odreagujete třeba u jihočeského rybníku. Pamatujte, není důležité  cílové místo, ale báječná parta lidí.

Udělejte průvan v šatníku a tak trochu i v peněžence

Proberte se vaší garderobou a rozlučte se s hadříky, které jste po dobu dvou sezón neměla na sobě. Tím si vytvoříte prostor pro nové, což je skvělou záminkou proč jít nakupovat. Pořiďte si nový top v optimistickém odstínu a drápky  si přelakujte na jarní tóninu.

 

 

 

 

Text: Lenka Zelnitiusová