Zažijte ten pocit, kdy jsou z vás muži na větvi

Zažijte ten pocit, kdy jsou z vás muži na větvi

Magic Eye. Změnit se dá  všechno. Tedy skoro všechno. Můžete přibrat a pak zase shodit, můžete si nechat narůst vlasy a pak je ostříhat. Změna šatníku či partnera? Tam je to ještě jednodušší. Změnit barvu očí? Problém. Nejde  mít je ráno modré a večer černé. S


Magic Eye. Změnit se dá  všechno. Tedy skoro všechno. Můžete přibrat a pak zase shodit, můžete si nechat narůst vlasy a pak je ostříhat. Změna šatníku či partnera? Tam je to ještě jednodušší.

blue eyes and blue daisy

Změnit barvu očí?

Problém. Nejde  mít je ráno modré a večer černé. S jakýma očima jste se narodila, s takovýma musíte žít.  Nebo i tady to může být jinak?

Dokonalá žena si poradí v každé situaci

Zapne počítač, otevře prohlížeč, napíše Vasecocky.cz a koupí si barevné kontaktní čočky Magic Eye. A pak už je pouze na ní, zda si vybere modré, hnědé, šedé, zelené nebo fialové. Pět odstínů, pět možností stát se na chvíli někým jiným.

Female green eye close up

Jana Kraftová za Vašečočky.cz říká: „Magic Eye jsou k dostání jak pro dámy, které nemají se zrakem problémy, tak dámy, které si vypomáhají brýlemi nebo kontaktními čočkami. Perfektně kryjí barvu vašich očí a jsou určeny až k šestiměsíčnímu nošení. Jejich aplikaci zvládne i žena, které s čočkami začíná. Také připomenu, že není třeba obávat se nějakých zdravotních rizik – čočky Magic Eye jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, nestane se, že by pouštěly barvu nebo reagovaly jinak než běžné kontaktní čočky.“

Proč Magic Eye zkusit?

Už pro ten pocit, že ten váš je z vás na větvi a že si cizí muži zakopávají o nohy, jak se za vámi otáčejí. A to jste nebyla na plastice prsou, ani vám liposukce neubrala přebývajících třicet centimetrů v pase. Stačila drobnost. Nasadit si barevné kontaktní čočky. magic-eye-krabicky Na Vašečočky.cz k nim dostanete poštovné zdarma při osobním odběru, výbornou cenu a dodání do druhého dne.