Šik a krásná i s bříškem

Šik a krásná i s bříškem

Těhotenství a rostoucí bříško v žádném případě neznamená, že byste se o sebe měla přestat starat nebo zanevřít na krásné oblečení. Právě naopak. Období těhotenství je nesmírně vzrušující částí vašeho života, kdy obvykle záříte, takže se nemusíte bát projev


Těhotenství a rostoucí bříško v žádném případě neznamená, že byste se o sebe měla přestat starat nebo zanevřít na krásné oblečení. Právě naopak. Období těhotenství je nesmírně vzrušující částí vašeho života, kdy obvykle záříte, takže se nemusíte bát projevit to i navenek.

160447276

Vždyť dnes už je těhotenská móda natolik atraktivní, že budete vypadat sexy a upraveně i když zrovna nemáte vosí pas. Jaké ale vlastně těhotenské oblečení dnes je? Nepoznaly byste rozdíl mezi klasickou módní vlnou a těhotenským oblečením. Designově je atraktivní a přitažlivé, pouze s tím rozdílem, že používá kvalitní materiály, které jsou příjemné na nošení a nikde nesvědí, nedráždí a jsou velmi pohodlné pro nastávající maminku. Některé ženy se sice rozhodnou odchodit i celé těhotenství ve svém běžném oblečení, ale samy se tím připravují o pohodlí, které by měly ve speciálně šitém těhotenském oblečení, které je střihově přímo vyrobeno, aby dokonale pasovalo na maminčino tělo. K těhotenské módě se ještě občas pořád přistupuje jako ke zbytečnosti, protože je oblečení nošeno jen po krátkou dobu. To ale není tak docela pravda, poněvadž dnešní těhotenské oblečení je navrhováno pro maminky i po porodu, aby se jim nákup takového oblečení skutečně vyplatil. Není tak problém nosit třeba těhotenské kalhoty i po porodu, kdy se vám přibližně vrátí vaše normální postava. Pokud byste si chtěla prohlédnout zajímavé kousky do vašeho těhotenského šatníku, můžete zavítat například do eshopu www.tehotenska-moda.net , kde jsou přehledně roztříděny jednotlivé módní kusy, jako jsou kalhoty, šaty, halenky, tuniky, sukně, ale taky spodní prádlo, a oblečení tu nakoupíte kvalitní.