Znamení mužské sexuality – Beran

Znamení mužské sexuality – Beran

Beran považuje lásku za primární potřebu, zdravý instinkt, čistý a přírodní. Proto se nezaplétá do dlouhých úvodů, když chce projevit své city. Zkrátka, neskrývá je za zbytečnými řečmi. Když miluje, je to navždy... pokaždé! Jak  se chová v lásce muž BERAN Je


Beran považuje lásku za primární potřebu, zdravý instinkt, čistý a přírodní. Proto se nezaplétá do dlouhých úvodů, když chce projevit své city. Zkrátka, neskrývá je za zbytečnými řečmi. Když miluje, je to navždy... pokaždé!

beran

Jak  se chová v lásce muž BERAN

Je to netrpělivý dobyvatel, který se brzy unaví, pokud je na druhé straně odpor příliš silný nebo příliš dlouhý. Má sklon k úderu blesku a k nenadálému zamilování, podléhá buď náklonnosti, nebo skutečné a pravé nesympatii. Pro Berana neexistují žádné jiné cesty „mezi“. Je bojovného ducha, a než by přijal roli kořisti, raději je vždy lovcem. Toto chování platí také pro ženu tohoto znamení, která více než kterákoli jiná ze zodiaku má dobyvatelské sklony a spíše mužské chování: může dojít do stavu, kdy se dvoří muži svého srdce přímo, a bez falešného studu. Ona se nesnaží přilákat pozornost tradičními ženskými zbraněmi, jako je flirtování nebo projevy slabosti. Její osobnost a její svobodné pojetí lásky jí v tom brání. Obvykle Beran, ať muž či žena, si nedělá starosti s předstíráním: zcela otevřeně odhalí tajemství svého života, své přednosti i nedostatky. Těch má skutečně mnoho, mezi nimi především netrpělivost, která se projevuje hlavně ve fázi dvoření, a stejně tak se snaží zkrátit čas předehry. Každopádně vězte, že jeho dvoření je velmi „nablízko“, pohlcující, a často nátlakové, ale vcelku dosti příjemné! Čtěte také:  Znamení ženské sexuality

Jaký je Beran ve vztahu

Ať už se jedná o flirt, nebo o manželství, jedna věc je jistá: jeho vztah je velmi uzavřený, až uzamčený. Není ochotný ke kompromisům, a sám vyžaduje totéž od partnera. Je zbytečné mu vysvětlovat, že žijeme ve 3. tisíciletí! Otevřené pojetí vztahu Beran považuje za zcela nevhodné a nešťastné. Pamatujte, že Beran potřebuje velmi silnou záminku, aby se držel zvoleného závazku. Pozor tedy, aby váš vztah s Beranem neupadl do nudné rutiny... jinak je schopný podlehnout i ne zcela nutně bláznivému románku! Jako nikdo jiný z celého zvěrokruhu je ochotný začít znovu se stejným nadšením jako „poprvé“, protože miluje celou svou bytostí, se stejnou energií, jako když mu bylo dvacet, i když přichází k kdoví kolikáté zkušenosti!

Muž Beran v páru

Je spíše vázán k určitým pravidlům, která jsou již překonaná! Chce se cítit hlavou rodiny, věří v ženské schopnosti a ve věrnost partnerky, kterou umí nedusit zbytečnou žárlivostí. Ovšem nepřipustí žádné vnější vlivy, možné soky a konkurenty v lásce, ani ambivalentní chování. Musí být jasno – buď on, nebo nic!

Beran a žárlivost

Beran je znamení majetnické a výluční, ale naštěstí považuje žárlivost za projev slabosti. Žárlivost je tiché přijímání nízkého sebevědomí, a takové chování k tomuto znamení nepatří. Mimoto je nepochybné, že žárlivost způsobuje komplikace, které by Beran nedokázal dlouho snášet. Jediná situace, kdy náš Beran propadne žárlivosti, je když svoji polovičku přistihne při činu: zde platí úsloví „co oči nevidí, srdce nepálí“. Pozor, protože pokud se ocitne tváří v tvář zradě, kterou ani zdaleka neočekával, reaguje okamžitě, a jeho instinkt ho vede k tomu, aby čin oplatil stejnou mincí! Jakmile vám řekne, co si o vás myslí, velmi obtížně se vrátí do starých šlépějí. Pokud Beran ztratí úctu k druhému, udělá tečku za svou láskou, jakkoli byla nezměrná, a nebude se nad ní znovu rozmýšlet!

Beranova sexualita

Na poli sexuality je to jedno z nejmoudřejších znamení, které existuje. Nenávidí omezování, ale sám nepřehání! Svoji inspiraci získává z reality – jeho vzrušení vzniká v dané chvíli, a ne představami a fantazií. Vězte, že když je s vámi, je tu skutečně, a považuje vás za jediného aktéra té chvíle. Je to celistvá osobnost, a pokud jednoho dne vaše objetí bude méně vřelé, půjde si hledat jinou náruč, namísto aby se vám snažil vlísat jako Romeo. A řekne vám to do očí ještě dříve, než se dostanete do postele.

Muž Beran v posteli

Jeho sexualita je přímá a beze studu. Díky své ohnivosti jde rovnou do útoku, a snaží se přeskočit mazlení a předehru. Dokáže však rychlost svých nájezdů vynahradit četností! Je to milenec vybavený menší rafinovaností, hrdě manifestuje svoji mužnost a „hrubost“, ale vždycky ocení iniciativu partnerky. To, o co skutečně nestojí, je přehnaný stud, pasivita... a zhasnuté světlo!

Erotogenní zóny Berana

U Berana citlivé místo, kde skočí jiskra, je na hlavě. Prodlužované hlazení, prsty ve vlasech, spouští všechny jeho erotické senzory. Je to velmi silný impulz, který vede následně k „hmotnějšímu“ kroku. Pokud pak vezmete jeho tvář do rukou, dotknete se rty jeho rtů... je nastartováno!

Muž Beran se vám bude líbit, pokud

vaše sny ovládá bytost brutální síly, s něžným srdcem, který vás unese a svede v jednu chvíli, pokud vás přitahují svaly a  mužná hruď, a nejraději byste si pokoj vytapetovala fotkami urostlých atletů všemožných disciplín. A také pokud vaše předchozí láska byl komplikovaný Štír! Ovšem vyhněte se mu jako moru, pokud nedokážete odrazit tenisový míček.

Jak získat muže Berana

Aby si vás Beran všiml, postup je jednoduchý,a stále stejný: musí vás mít přímo před nosem! Beran je totiž neustále něčím zaměstnaný, jako by nosil před očima chrániče. Když jde, kráčí přímo svou cestou takřka vojenským krokem. Potkávejte se s ním často a „náhodou“: jinak se může stát, díky své nepozornosti, že zapomene, že vůbec existujete! Parfémy na něho vůbec nezabírají: má z nich bolení hlavy, nebo si na něj vzpomene letmo až po několika kilometrech, a vy ztratíte významnou příležitost ho poznat. Neútočte na něj přímo: muž Beran nesnáší, aby byl k něčemu nucen. Nezapomínejte, že ví co chce, a je to on, kdo si chce sám vybrat! Abyste neudělala chybu, čtěte následující návod:

Tajemství, jak ho svést...

- Počkejte, až vás pozve. Pokud se to pořád neděje, s přirozeností ho informujte, že by se vám líbilo jít na „ten“ zápas, a kupte mu lístek! - Ohromte ho! Na první schůzce si oblečte klidně provokující šaty, nejlépe červené, které zdůrazní hluboký výstřih. Jako vrchol přidejte originální klobouček, který přitáhne jeho pozornost: okouzlíte ho očima! - Zavolejte ho na pomoc. Řekněte mu, že jste přesvědčená, že máte myš v domě, že sousedé slyšeli podezřelé zvuky, a že by bylo dobré to společně zkontrolovat... - Předstírejte, že omdlíte! - Vypůjčete si nádherné sportovní auto, opět ideálně červené. Pak za ním jeďte, a pozvěte ho na projížďku: bude nadšený!

Jak se provdat za Berana

Není to snadná mise, vzít si Berana: je důležité, aby zasnoubení netrvalo příliš dlouho, aby se Beran do té doby neunavil! První znamení zodiaku se vyznačuje nejvyšším procentem počtu manželství v mladém věku. Berani jsou překotní od přírody, a mají hluboký smysl pro nezávislost na rodině. Často si vezmou první osobu, kterou poznali, a jsou přesvědčení, že jejich spojení bude trvat celý život. Pokud se pak později zamilují, mohou také odolat, aby dokázali sami sobě, jací jsou hrdinové!

Muž Beran v manželství

V manželství tento typ muže má sklon vládnout, vnucuje vlastní názory celému zbytku rodiny, který se prostě musí podřídit! Tajemství, jak ho obměkčit, spočívá v tom, že ho nesmíme vyzývat k boji, ale dokázat, že se mýlí tím, že mu budeme stále dávat zapravdu! Dejte pozor na tento detail jeho povahy: když se bude cítit milovaný a ceněný, stane se krotším a zpracovatelným. Jeho chování velmi závisí na vztahu, který má s partnerkou: pokud se cítí uspokojený, a nikdo mu moc neodporuje, stává se velmi velkorysým, aktivním, a optimistou! Pokud jde o nabídku ke sňatku, vězte, že to musí být on, kdo udělá tento krok, a až ho učiní, řekněte: Ano, kdy? Ihned! Zkraťte čas na přípravy, aby náhodou mezitím nezměnil názor!

Jak si udržet muže Berana

Obvykle je muž tohoto znamení toho typu, že žije, a nechává žít, tedy za předpokladu, že i vy umíte dělat totéž. Je nedůtklivý, ale náhradou za to nemá v sobě zášť, a jeho výbuchy vzteku celkem rychle vyprchají. S takovým člověkem je lepší se předem dobře informovat, než zahájíme taktiky, které by se mohly ukázat jako neúčinné! Soupeření a hádky jsou pro Berana životadárné a nezbytné: využijte následující strategie, abyste předešla válce! - Velké pravidlo: stále ho udivujte. Dávejte mu malé neočekávané dárky, vytáhněte ho na překvapivou cestu. Zkrátka, udělejte z nudy toho nejhoršího nepřítele vašeho vztahu! - Poskytněte mu absolutní nezávislost. On má velkou potřebu se cítit svobodný a nezávislý! - Jednejte s ním vždycky narovinu a loajálně. Zklamaný Beran nebude nikdy ten stejný člověk jako dříve! - Vyjasněte si ihned problémy: muž Beran nenávidí šťourání v problémech.. Dříve než si povšimne nějakého vašeho „úletu“, je lepší udělat krok kupředu a dobrovolně všechno přiznat, než dopustit, aby vás přistihl při pokrytectví. Kromě toho, kdyby se něco dozvěděl od kamaráda, okamžitě vás opustí! Udělejte občas malou žárlivou scénu, ale nepřehánějte. Považuje to za důkaz lásky! Pokud ho podvedete, vrátí vám to při první příležitosti. Myslete na to! Ale jestli vám něco provede, klidně spusťte naplno váš hněv, nejlépe tím, že budete házet plastové talíře! Následné usmiřování bude pohádkové...

Vhodné dárky pro muže Berana

Beran je čilý, miluje fyzickou aktivitu. Překvapte ho dárkem, jako například: - Horské kolo - Hračkou na dálkové ovládání - Permanentkou do fitka na celý rok, nebo kompletní výbavou pro jeho oblíbený sport. - Důležitý dárek: sportovní auto, pokud možno kabriolet! Text: Alena Meleová