Znamení mužské sexuality – Blíženec

Znamení mužské sexuality – Blíženec

Chování Blíženců vůči lásce se jeví jaksi odstupem: tento cit totiž obvykle nezaujímá první místo v jejich myšlenkách. Ne, že by byli neschopní prožít lásku, oni mají spíše velký strach se citově vázat.   Jak  se chová v lásce muž BLÍŽENEC Ale dualita, to


Chování Blíženců vůči lásce se jeví jaksi odstupem: tento cit totiž obvykle nezaujímá první místo v jejich myšlenkách. Ne, že by byli neschopní prožít lásku, oni mají spíše velký strach se citově vázat.

blizenci

 

Jak  se chová v lásce muž BLÍŽENEC

Ale dualita, tolik typická pro toto znamení, vytváří paradox – bez partnera se cítí být neúplní. Stále hledají svoji spřízněnou duši! Hlavní dominanty jejich povahy, dvojakost a komunikace, je vedou nutně k přátelským vztahům, a k platonické lásce. Tito zrozenci jsou společenští do té míry, že se stýkají s lidmi různé kulturní úrovně. Nejde o nedostatek schopnosti si vybrat, ale spíše o nezměrnou zvědavost vůči jakémukoli druhu zkušenosti. Je proto normální, že se seznamují s mnoha rozdílnými „exempláři“ člověka, aby si vytvořili názor na to, kdo je pro ně skutečně ideální partner. Často se vrhají do povrchních a proměnlivých vztahů, které jim pak vytváří frustrace.

Jací jsou Blíženci ve vztahu

Pro toto znamení se vztah nejeví jako cíl existence. Ono totiž „milovat“ znamená také obětovat druhému část sebe samého, a omezit vlastní akční pole. Z toho důvodu se Blíženci jen obtížně uvazují do citových vztahů, které omezují jejich osobní svobodu. Volba často padne na partnera, se kterým je možné nastolit bratrské soužití. Velkou váhu přikládají intelektuálnímu souznění, a společným zájmům: pokud nejsou tyto parametry respektovány, je téměř nemožné pro naše Blížence udržet vztah na delší dobu.

 Muž Blíženec v páru

Neskonale rád si povídá se ženami, a klade jim otázky. Je nepochybné, že díky svému způsobu vyjadřování dokáže navazovat dobré vztahy  s druhým pohlavím. Má tu nedobrou vlastnost, že je roztěkaný, odbíhá od tématu, a vyhýbá se odpovědím! Miluje ženy, ale spíše ze zvědavosti, než z vášně. Pozoruje je s přemýšlivým a odtažitým výrazem, protože ve skutečnosti má strach z toho, co není schopen hluboce pochopit. Naštěstí považuje ženu za bytost dokonale na své úrovni. Není to sexista, ale má hrůzu z toho, že by si ho mohla přivlastnit!

Blíženci a žárlivost

Pokud ve svém horoskopu nemá Venuši a Marse v blízkých znameních, neexistuje pro Blížence vzdálenější téma nebo cit, jakým je žárlivost. Toto znamení nezná žárlivost jednoduše proto, že nemá nejmenší tušení o tom, co je to majetnictví. Mimoto má velký respekt k osobní svobodě druhého. Nenutí partnera, aby ho respektoval, a také sám se nechce cítit být svazován. Žij a nech žít, to je jeho životní krédo! Kromě toho považuje žárlivost za hloupý a kontraproduktivní cit, který by mu způsoboval jen problémy a starosti... tedy zbytečné trápení! Podle Blíženců se věrnost nezíská jeho uzavřením do klece, ale vzájemným respektem a důvěrou. Přesně vědí, že láska je výdobytek, jehož existenci potvrdí jen čas. Pokud je Blíženec podveden, nesníží se k trapným žárlivým scénám, a někdy prostě odejde s přesvědčením, že kdo ho nechce, nezaslouží si ho!

Sexualita Blíženců

Na poli sexuality je třeba říci, že Blíženci nenávidí banalitu. Dokonce lze podezírat, že v jejich erotických fantaziích se objevují situace poněkud komplikované! Nepředvídatelnost jejich povahy se projevuje i v sexu. Jejich erotická zdatnost a vášnivost nejsou rozhodující. Jakákoli je fyzická vášeň, kterou prožívají, nikdy se nechtějí stát otroky. Díky dvojakosti znamení často zabíhají do několika vztahů současně, které jsou schopni ukočírovat s velkou obratností. Každopádně to nebudou nikdy nudní nebo monotónní milenci. Dokážou zažehnout touhu v partnerovi hlavně řečmi, a dokáží ho zručně uspokojit. Je důležité, aby sex byl hrou, a aby tato hra byla pokaždé jiná a nová!

Muž Blíženec v posteli

Opět díky mnohostrannosti tohoto znamení je dobré pamatovat si, že v posteli nezažijete typické chování. Je nutné se naučit, že s ním neexistují stálá pravidla: naopak! Pokaždé se mu musíte ukazovat jiná a překvapivá. S Blížencem všechno závisí na okamžiku, okolnostech, i na náladě. Sexuálně může být velmi aktivní, ale také velmi roztržitý, a mívá období, kdy jde z jednoho extrému do druhého. Také díky dvojaké povaze ho může přitahovat i voyerství, ale sám se nikdy nestane jeho otrokem.

Erotogenní zóny Blíženců

Nejzranitelnější a citlivá místa Blíženců jsou ramena a paže. Proto také Blíženci tolik milují co nejčastější objetí! Lehká pohlazení po těchto partiích těla mají stoprocentní efekt na jeho erotické senzory. Pamatujte si ale, že je třeba jednat umírněně, a hlavně ve správnou chvíli. Na Blížence nikdy netlačte!

Muž Blíženec se vám bude líbit, pokud:

- Prožila jste dlouhou dobu s mužem, který si s vámi nepovídal - Nesnášíte žárlivé scény, protože je považujete za plýtvání negativní energií - Vaši předchozí partneři váš považovali za upovídanou a sarkastickou - Milujete nepředvídatelnost Ale vyhněte se mu jako moru, pokud: nejste ochotná se stěhovat víc, než dvakrát!

Jak získat muže Blížence

Není to snadná věc upoutat jeho pozornost. Sám je neustále v pohybu, a bude to on, kdo udělá první krok, vrhne se k vám, a potřese vám rukou. Zkrátka, ušetří vám problém se seznámením, hbitě se představí, popíše vám své zvyky, a bude se vás ptát na totéž. Je to člověk, který kromě spontánního a bezprostředního povídání se na vás bude pozorně dívat, bude hodnotit vše, co na vás shledá zajímavým, i z vašeho způsobu oblékání! Jen vzácně mohou Blížence přitahovat dokonalé krásky, s rafinovaným a vytříbeným vzhledem. Takové ženy riskují, že ho uvedou do stavu podřízenosti, protože sám dobře ví o své nedokonalosti! Pokud se budete prezentovat příliš nápadně, zařadí si vás do škatulky těch, se kterými nepůjde dál, než do prosté „vodorovné“ známosti!

Tajemství, jak ho svést...

Je jisté, že váš Blíženec zbožňuje dav, a vše, co je v pohybu. Pozvěte ho na koktejl, na který jste pozvala všechny své přátele, ale i ty jeho, a nějakou novou známost. Je důležité, aby tam bylo hodně lidí... Pozvěte ho do kina, na film, který je alespoň trochu zajímavý, neobvyklý a "trendy" . Buďte okouzlující svou řečí: nesnáší němé scény! Dbejte na váš přednes, mluvte o všem a o ničem! Povzbuďte jeho zvědavost: s ním si můžete povídat i o vašich sexuálních zkušenostech!

Jak se provdat za Blížence

Je to tvrdá a těžká práce: i nejzamilovanější Blíženec dlouho váhá, než nastolí pevný vztah. Skvělé řešení může být zkusit navrhnout jen soužití, které se může změnit, pokud on se bude cítit klidný a důvěřivý, v manželství. A až vám řekne, že je připraven, absolutně neodkládejte datum toho vymodleného „ano“ zbytečnými přípravami. Mohl by totiž změnit názor stejně rychle, jak rychle si sbalil kufry, když odešel ze své rodiny.

Muž Blíženec a manželství

Není příliš talentovaný, aby na sebe vzal odpovědnosti, které z manželství vyplývají. Muž Blíženec je snaživý partner, schopný vytvořit příjemný a konstruktivní vztah, založení na dialogu. Hledá spřízněnou duši, takovou ženu, která má stejné zvyky a stejné zájmy jako on. Díky neustálé potřebě komunikace a „akutnímu multimediální stresu“ by se mohl nechat přesvědčit klidně i po telefonu! Vypadá to jako vtip, ale pokud dokážete téma manželství nahodit do zpola vážného rozhovoru, a vybudit jeho zvědavost, mohl by říci i ano... je lepší si hovor nahrát, protože je schopen všechno později i popřít!

Jak si udržet muže Blížence

Cokoli je lepší než nespokojený Blíženec: stane se nervózní a impulzivní, před všemi začne vyčítat, a podvede vás nestoudným způsobem. Skutečný horor! Takže, pokud nechcete riskovat tak nepříjemné následky, vyplatí se vám dodržet několik základních pravidel, která vám pomohou pochopit vašeho Blížence hlouběji. - Když se objeví, neduste ho výslechovými otázkami o tom, kde byl a s kým... - Nikdy mu nedávejte najevo, že jeho způsob života je příliš nepořádný! - Nekritizujte ho za to, že je nestálý, a že často a rád nedodrží slovo, které předtím dal. - Přijměte fakt, že k vám domů přicházejí jeho přátelé v kteroukoli denní hodinu. - Buďte připravená na změny plánů na poslední chvíli. - Navždy zapomeňte na žárlivé projevy: na něho stejně neplatí, a spíše riskujete, že ho tím unavíte. - Žijte sama pro sebe, a ne pro něho, jinak ho budete omezovat. - S ním bude život ze dne na den: nesnáší jakékoli plánování s dlouhodobým horizontem!

Vhodné dárky pro muže Blížence

Je to aktivní člověk, který miluje společnost a cestování. Ohromíte ho nejvíc, pokud mu darujete: - Komplet disků s americkými komediemi. - Pozvánku na maškarní ples. - Nový přehrávač filmů, hi-fi, nebo kytaru... - Důležitý dárek: silniční motorka, nebo překvapivá cesta! Text: Alena Meleová