Znamení mužské sexuality – Lev

Znamení mužské sexuality – Lev

Je jediná podmínka, bez které náš Lev nevstoupí do žádného citového vztahu, a to je úcta. Nejprve musí zažehnout jiskra zvaná obdiv, aby se mohl zrodit vážný a dlouhodobý vztah.   Jak  se chová v lásce muž LEV Ať žena nebo muž tohoto znamení má výjimečnou pot


Je jediná podmínka, bez které náš Lev nevstoupí do žádného citového vztahu, a to je úcta. Nejprve musí zažehnout jiskra zvaná obdiv, aby se mohl zrodit vážný a dlouhodobý vztah.

lev

 

Jak  se chová v lásce muž LEV

Ať žena nebo muž tohoto znamení má výjimečnou potřebu se cítit obdivováni, hrdi sami na sebe, a na své činy. Je třeba připomenout, že vlažné vztahy nejsou nic pro něj, Lev bere lásku především jako jednu velkou vášeň. Láska je cit, který se musí prožívat naplno, s velkou energií, i když Lev do ní nevkládá všechna svá očekávání. Je tu však jeden problém: láska, aby vydržela, vyžaduje alespoň minimální odloučení. V podstatě náš Lev se nedokáže probouzet každé ráno časně, aby se udělal krásným, a aby si nasadil „korunu“ předtím, než se na něj partner podívá! Lev má strach se zanedbat, aby jeho partner náhodou neviděl nedokonalost, a neztratil obdiv! Kromě toho si Lev idealizuje milovanou osobu, představuje si ji ne takovou, jaká skutečně je, ale jaká by měla být: problém nastane ve chvíli, kdy partner už nevydrží hrát tuto hru! Také se často stává, že sám Lev si naloží úkoly, které by v páru měly přináležet tomu druhému.

Lev ve vztahu

Lvi obou pohlaví mají hrůzu ze situací, které jsou pro ně málo jasné a přehledné. Chtějí milovat při denním světle, a moci ukazovat svého partnera, jako by to byl vzácný kámen. Žena i muž v tomto znamení se příliš neliší: oba touží být exkluzivní a důležití, a tedy neustále vyhledávaní, obdivovaní a cenění. Díky jejich egocentrismu přijímají kritiku jen s největšími obtížemi. To může znamenat základní problém, kterému s nimi musíme čelit. Náš Lev prožívá lásku absolutním a exkluzivním způsobem. Nepřipouští vměšování zvenčí, a věrnost považuje za jednu z nezbytných podmínek vztahu, aby vydržel dlouho šťastný – samozřejmě musí být uspokojen na fyzické úrovni, a jeho polovička se musí chovat stejně vznešeným způsobem! Nevěra zůstává vždy až tou poslední volbou, protože, naštěstí, ji Lev považuje za cosi velmi nízkého. Dává přednost teatrálnímu rozvodu, a následně stejně teatrální druhé svatbě!

Muž Lev v páru

Muž v tomto znamení se dokáže nádherně dvořit, a vášnivě milovat, i když nikdy se nepřestává naparovat a předvádět! Je to rozhodný dobyvatel, který ukazuje své city naplno. Je třeba upřesnit, že Lev chápe pár jako spojení dvou odlišných bytostí s přesně rozlišenými úkoly, a sebe staví do role hlavy rodiny. Respektuje sice osobnost a potřebu nezávislosti své partnerky, ale vyžaduje, aby mu byla přiznána přirozená nadřazenost a jednoznačná moc uvnitř páru. Poslední slovo patří vždy jemu! I pro toho nejzamilovanějšího muže je pozice šéfa otázka prestiže a osobní hrdosti.

Lev a žárlivost

Pokud jde o tento nezdravý cit, také Lev umí sestoupit z trůnu! Na rozdíl od jiných znamení, jako je třeba Býk, který trpí žárlivostí kvůli svému majetnickému sklonu, nebo Rak, který je hnán k žárlivosti z čistého strachu, že svoji sladkou polovičku ztratí, Lev je naopak žárlivý na partnerku, protože ji považuje za svoji ozdobu, na kterou je hrdý. Představte si, že by mu ji někdo chtěl ukrást! Pokud je to sama partnerka, která projevuje zájem o někoho jiného než našeho Lva, měla by se připravit na to, že bude rozsápána! Žárlivost se projeví okamžitě, protože náš král, či královna, nesnáší vlastní užírání pro něco tak nízkého!

Lví sexualita

Fyzická láska zaujímá vysoké procento v definici lásky jako takové. Je proto nevyhnutelné, aby se zde Lev projevil jako muž činu a práva! Muž či žena, Lev má v lásce skutečně ohromný apetit. Je téměř nenasytný, pohlcující a vášnivý, schopný zapojit partnera do nejvášnivějších okamžiků. Prožívá sex s přirozeně zdravým impulsem, odmítá všechny vnější komplikace a perverze, se kterými opravdu neví, co by dělal. Všichni Lvi milují předehry, především hlazení: zdá se, že někteří se s partnerem chovají přesně jako šelmy, když předou. Pozor však, aby se sexualita Lva nikdy neoddělila od romantiky: je velice důležité i prostředí, ve kterém se akt odehrává. Prostředí musí být pohostinné, pohodlné, a pokud možno luxusní. Toto znamení zbožňuje milování v povlečení z čistého hedvábí!

Muž Lev v posteli

Je to rozhodně muž vášnivý a velmi romantický, i když nemusí být nutně, alespoň na počátku vztahu, schopný velkých výkonů! Stejně jako žena tohoto znamení i on má potíž předvádět variace, a dává přednost obvyklým polohám, které mu dávají větší jistotu úspěchu! Náš Lev totiž nechce ani pomyslet na možné selhání! Nesnese představu, že by si utrhl ostudu! Mohl by být mezi muži, kteří mají Kámasútru na nočním stolku, mluví stále jen o sexu, často jen proto, aby se chlubili vlastními úspěchy, nebo o něm mluví přímo s partnerkou ve snaze zjistit, jestli se mu podařilo zvládnout situaci na úrovni. Pro něj sexualita je pokaždé nový velký objev!

Erotogenní zóny u Lva

Oblast, která nejvíce reaguje na erotické stimuly, jsou záda: jakékoli podráždění obratlů vedou okamžitě u Lva ke zvýšení tlaku. Tlukot srdce zrychluje, a náš Lev začíná pomýšlet na možnost přejít do vodorovné pozice! Je dobré mít na paměti, že na rozdíl od jiných znamení Lev trpí nejvíce bušením srdce. Existuje dosti přesná astrologická analogie mezi znamením Lva a tímto orgánem, který mu v lásce i v životě dává největší vitalitu ze všech znamení.

Muž Lev se vám bude líbit, pokud...

- Vždycky jste snila o někom, kdo vám bude dělat průvodce. - Líbí se vám muži, kteří nosí tlusté řetízky a náramky ze zlata. - Nelíbilo by se vám narodit se jako muž! Ale vyhněte se mu jako moru, pokud: netoužíte oblékat si šaty nebo šperky, které pro vás vybere, protože se cítíte dobře jen ve sportovním oblečení!

Jak získat muže Lva

Se Lvy nikdy nezapomínejte, že nemají rádi věci získané příliš snadno: dobytí nesmí být příliš rychlé, jinak dosáhnete opačného efektu. Lvi nenávidí vulgaritu a lidi, kteří se k nim chovají nerozhodně. Pro jedno či druhé, rozzlobí se natolik, že budou reagovat abolutní lhostejností. Buďte romantická: pokud dokážete stimulovat jeho vášnivost, je to rozhodně znamení, které nečeká dlouho, aby přešel ke konkrétním činům!

Tajemství, jak ho svést...

- Zasáhněte ho na fyzické rovině: na první schůzku musíte přijít dokonalá! - -  Prezentujte se s elegantním účesem, se sladěnou kabelkou a botami striktně na vysokém podpatku. Jako doplněk zvolte cenný šperk (pokud ho nemáte, tak cokoli, co se třpytí!) Pokračujte v tomto stylu, a nenechte se přistihnout s jeansy a tričkem, nebo snad s natáčkami na hlavě! - Chovejte se elegantně, a ukažte vznešeného ducha – na tom mu velmi záleží! - Nastudujte si základní pravidla společenského chování, pokud si s ním chcete ještě vyjít ven.

Jak získat muže Lva

Zdá se, že Lvi si vybírají okázalé partnerky, krásné nebo úspěšné manželky, ale ve skutečnosti se to stává jen v případech, kdy jim jde o zvláštní zájmy v určitém prostředí, obvykle velmi mundánním. Vědí velmi dobře co se stane, když se upřednostňuje jen estetická stránka života: nevěry a odmilování jsou každodenní problémy v páru, který zůstává jen v rovině povrchnosti. Většina Lvů není imunní proti riziku oženit se z rozumu. Před svým velkým krokem je vždy lepší si předem vyjasnit vaše hranice a vaše podmínky. Nebude to snadný úkol, ale situace bude jasná, a taková zůstane! Sdělte vašemu Lvu, že pokud vás miluje dostatečně, musí vás přijmout takovou, jaká jste. Jinak budete trávit každý okamžik manželského života tím, že budete muset obhajovat vaši identitu!

Muž Lev a manželství

Můžete u něho vzbudit velkou touhu si vás vzít. Snažte se, aby byl hrdý, že vás má po svém boku, aby věřil, že jste superžena, a nikdy ho neraňte v jeho lásce! Toto jsou tři pravidla, jak se od něho nechat odvést k oltáři: jakmile budete jednou manželé, máte dobrou perspektivu jimi zůstat, pokud ho učiníte středem vašeho života!

Jak si udržet muže Lva

První pravidlo, jak si ho udržet po boku, je chovat se přesně tak, jak on to chce, aby mohl být stále na vás hrdý. Tuto potřebu nikdy nepodceňujte. Skládejte mu upřímné komplimenty. Lev miluje být obdivován a ceněn. Nezapomeňte nikdy, že v páru je on králem, a tak se s ním musí jednat! Bohužel, pokud si všimne nedostatku obdivu ze strany partnerky, je schopný ji ihned opustit. Můžete využít následující nápovědu, která vám usnadní cestu: - Nikdy nezapomínejte, že on je Šéf! - Každý den mu říkejte, že ho milujete nadevše! - Klaďte důraz na jeho osobní kvality, fyzické i morální. - Pokud se v práci pohádá s kolegou, vždy mu dejte zapravdu, i když ji nemá! - Nepokoušejte se nikdy o rivalitu. A ať vás ani nenapadne vydělávat víc, než kolik nosí domů on! - Pokud nemá pravdu, musíte mu to naznačit s velkým taktem a diplomacií, jako by se mu vaše rady mohly nějakým způsobem navrátit v podobě povýšení! - Se Lvem si uvědomte, že vaše situace ho nezajímá: nechte se ovládat a chránit. - Nechte ho, ať je úžasný. Nechte ho dělat si vše po svém, nakonec, je tak roztomilý! -Pro něho je to dokonce blaho, pokud se necháte finančně podporovat. Pokud váš plat není tak zcela nezbytný, nejraději by vás nechal doma, abyste nemusela pracovat. - Pečujte o svůj fyzický vzhled. On si přeje mít po boku krásnou ženu. Proto nešetřete na kadeřníkovi, na sezení u kosmetičky, nebo na cvičení ve fitku.

Vhodné dárky pro muže Lva

Pokud máte dát dárek vašemu Králi, připravte si peněženku! Má rád významné věci, jako: - Značkovou hedvábnou košili. - Nádherný lustr. - Zlatý náramek. - Dva týdny ve wellness centru! Text: Alena Meleová