Znamení mužské sexuality – Střelec

Znamení mužské sexuality – Střelec

Prozkoumejte toto ohnivé, aktivní a dynamické znamení: Střelec má schopnost uchvátit lidi kolem sebe díky svému vrozenému optimismu a důvěřivému chování k životu. Je mimo veškerou pochybnost, že tyto dary se valí jako rozbouřená řeka na každého, kdo dokáže stimulovat jeho


Prozkoumejte toto ohnivé, aktivní a dynamické znamení: Střelec má schopnost uchvátit lidi kolem sebe díky svému vrozenému optimismu a důvěřivému chování k životu. Je mimo veškerou pochybnost, že tyto dary se valí jako rozbouřená řeka na každého, kdo dokáže stimulovat jeho energii a zvědavost.

 

Jak  se chová v lásce muž STŘELEC

V citové oblasti je velmi vášnivý a velkorysý, schopný vybudit druhé do euforie svého optimismu. Jeho povaha ale skrývá jisté úskalí: strach prožívat city jako omezení osobní svobody, a jako překážku v prosazení vlastní nezávislosti. Proto se může chovat povrchně, což si ani on sám nedokáže vysvětlit, a často tak od sebe odhání potenciální zájemce! Proto Střelci obou pohlaví bývají dosti nestálí v citech! Dualita tohoto znamení spojuje duševní a materiální činnosti, a projevuje se jako rebelství. Řekněme, že tyto činnosti mají během věku tendenci převažovat jedna na úkor druhé. A právě proto zpočátku žijí velmi rozbouřený citový život, ale na prahu čtyřicítky je pravděpodobné, že naši Střelci volí změnu jejich dobrodružné existence, ožení se, nebo se znovu ožení: zatouží po ustálení, ale také po radosti prožívat úředně posvěcený vztah

Jaký je Střelec ve vztahu

Pro toto znamení je jednodušší uvažovat o vztahu ve skupině, než o vztahu ve dvou! Je pro něho skutečně snazší vytvářet skupiny, sdružení, společenská centra, kde se všichni schází a radují, než se vrhnout do „omezení“ jediného páru! Pokud potká někoho, kdo je ochotný přijmout volný vztah, rovnostářský, bez velké odpovědnosti a povinností, a umožní mu udržovat své nespočetné společenské vztahy, může náš Střelec udělat výjimku! Absolutně nesnáší formální závazky ve vztahu. Je pro něj důležité být s partnerkou v pohodě, a třeba z toho vytěžit nějakou výhodu, osobní, nebo i materiální. Přátelství a styk s lidmi jsou jeho silné stránky, které páru umožní spolu prožívat četná dobrodružství, cesty a životní zkušenosti.

Muž Střelec v páru

V citech se chová jako dítě, a to téměř po celý svůj život! Má skutečně záviděníhodnou rozhodnost a dynamiku, je poněkud impulzivní a nedůtklivý, je okouzlující, a velmi těžko se dá kontrolovat. Je vybaven silně spekulativní inteligencí, a pokud se má citově vyjádřit, spíše navazuje vztahy s cizinkami, čímž si zajišťuje možnost cestovat. Je to citově spíše nestabilní muž. V lásce je takřka nemožné mu nasadit obojek. Silně ho přitahují situace, které mu unikají z rukou! Muž Střelec lásku chápe jako zkušenost těla a mysli, a nejraději ji prožívá jako turista – s neskutečnou lehkostí přechází z jednoho vztahu do jiného. Může být loajální a upřímný, doku je jeho zájem živý. Ale může začít unikat a chovat se nejasně, pokud ztratil důvěru a úctu ke vztahu.

Střelec a žárlivost

Skutečný Střelec by nikdy nepodřídil svoji lásku citu, jakým je žárlivost. Kromě toho je žárlivost pro něj příliš nepohodlná, on sám miluje svou osobní svobodu víc, než cokoli jiného! Tento cit vzniká z nejistoty a egoismu, a tyto dvě vady se Střelce takřka nedotýkají. Vrozený optimismus Střelců bez váhání smete temný stín žárlivosti: toto znamení je hluboce přesvědčené, že dosáhne vytyčeného vítězství... a pokud jde o lásku, je to stejné! Kamkoli namíří svůj šíp, je jeho osudem zasáhnout cíl! Snad je z hrdosti, pokud by byl odsunut nespravedlivě na druhou kolej, mohl by reagovat výbuchem, ale velmi rychle vychladne, a uvědomí si, že kdo ho opustí, ten si ho nezaslouží!

Sexualita Střelce

Tento projev lásky patří u Střelce k těm životním zkušenostem, kterým věnuje stejný zájem: sex prožívá jako přirozený impuls, který rozhodně nezabírá většinu jeho času. Zrozenci tohoto znamení mají spoustu jiných dobrodružství, kterým se chtějí věnovat, a které vyžadují velké množství energie. Sexuálně jsou to jednoduché a spontánní osoby, které se příliš nezaplétají do zbytečných detailů, do zábran a morbidních fantazií!

Muž Střelec v posteli

Střelec je duální znamení, je to napůl člověk, napůl kůň, jeho schopnost milování je mimo obvyklé normy. Dává přednost duševní stránce před tou tělesnou a zemitou! Bylo by ideální, kdyby se oba způsoby projevu vyváženě spojily: často ale narazíme na muže – koně, který přes svoji ohromnou sexuální vitalitu se příliš neangažuje citově. Po jedné noci bláznění je schopný vám říci „tak čau“... a to navždy! Jako negativní rys lze brát jeho sklony chvástat se nalevo i napravo svojí sexuální bravurou, svými sexuálními kousky, a předvádět se jako silný krásný před ostatními. Dokonce i duchovněji založení Střelci prožívají sexualitu jako zdravou a čistou touhu, zbavenou všech tabu: možná na rozdíl od Střelce-koně mají jen trochu méně zkušeností: jakkoli se věc má, sex jim nedělá velké problémy, protože jim nezpůsobuje citové dozvuky! Kromě toho, postupující věk nemá žádný omezující vliv na jejich neutuchající a divoký rytmus „nájezdů“, přestože by je věk měl dohnat k větší uváženosti a umírněnosti!

Střelcovy erotogenní zóny

Citlivá oblast Střelce se nachází v oblasti stehen. Zdá se, že dotýkat se dlouhým hlazením jeho boků a stehen nastartujeme jeho erotické touhy. Právě proto Střelci milují nadevše sporty a aktivity, ve kterých zapojují právě tuto část těla. Patří sem například tanec, jízda na koni, bruslení či lyžování... A také proto jsou mnohem více přístupní sexu právě po sportovní aktivitě!

Muž Střelec se vám bude líbit, pokud...

- Toužíte po dobrodružném, tuláckém a lehkomyslném životě. - Milujete dobrodružné filmy typu Indiana Jones... - Dusí vás a omezuje žít v obyčejném vztahu ve dvou: máte raději domov stále plný přátel! Ale vyhněte se mu jako moru, pokud: nesnášíte megalomanské muže, kteří touží po společnosti lidí, a neustále pořádají ve vaší domácnosti oslavy a schůzky!

Jak získat muže Střelce

Představitelé tohoto znamení obvykle se nechytí na prvního partnera, který mu projde životem: proto dříve než najde správnou partnerku, přelétá s výjimečnou přirozeností z jedné zkušenosti do další! Pokud chcete získat srdce Střelce, musíte se zapojit s velkou zručností do okruhu jeho přátel, nebo se vetřít mezi pozvané hosty na párty, kterou pořádá. Abyste se mu dostala do zorného pole, je rozhodně nutné použít poněkud divadelní prostředky: projevte před ním svůj talent, nebo se ho alespoň snažte přesvědčit, že nějaký talent máte!... protože tohoto muže bude přitahovat vaše „vědění“ a originalita! Z toho vyplývá, že je vhodné použít některou z následujících taktik:

Tajemství, jak ho svést...

První taktika: vymyslete něco neobvyklého, co zvládáte, a na čem by se mohl podílet i váš Střelec. Poté předstírejte, že potřebujete jeho pomoc: bude to skvělá záminka, jak s ním strávit hodně času! Při provedení vašeho plánu by si mohl všimnout, že jste v této oblasti génius: a tak nebude moci odpovědět negativně, až ho požádáte o častější setkání, protože v té chvíli pojme slušnou dávku obdivu vůči vaší osobnosti...
Druhá taktika (a jednodušší): snažte se cestovat. Vytrénujte se ve všem, co se týká exotiky a dálek, to může přitáhnout pozornost vašeho Střelce. Snažte se jezdit po světě jako pravá průzkumnice či cestovatelka ze starých dob!
Třetí taktika (pokud selhala první a druhá): vrhněte se do obtížného úkolu, například zlomení sportovního rekordu, získání literární ceny, nebo se zkuste objevit v televizi jako hráč v soutěži o ceny, kterou musíte za každou cenu vyhrát!

Jak se provdat za Střelce

Zrozencí znamení Střelce mají sklon volit šťastné soužití před životem v manželském svazku. Máme před sebou znamení, které hluboce miluje svoji svobodu, a za žádnou cenu není ochotné svoji svobodu obětovat! Obvykle považují manželství za soustavu pravidel a odpovědností, které ho nutí omezit svůj akční rádius. Představa, že by se Střelec měl vzdát byť jediné části jeho milované nezávislosti, mu buší na poplach: proto udělá všechno pro to, aby co nejvíce oddálil datum svatby! Ale nakonec i náš Střelec podlehne svodům partnerky a ožení se (možná nebude zcela přesvědčený!) Kromě toho, ve prospěch svatby mluví fakt, že Střelec nemá rád příliš nejasné situace: pocit dlouhodobé „nezákonnosti“ vztahu se mu může stát příliš těžkým. A pak, velmi se obává, že ho ostatní budou odsuzovat! Pamatujte ale, že snubní prsten na ruce nezmění jeho chování: ať muž, či žena Střelec, jakmile se rozhodne vydat se na cestu, bez váhání přestěhuje svoji rodinu, nebo jen sám sebe!

Muž Střelec a manželství

Jeho dobrodružné chování se nezmění ani po útrpném výroku „ano“. Je to velmi nezávislý člověk, který jen těžko obětuje svoji osobní svobodu pravidlům a omezením v manželství! K velkému životnímu kroku se odhodlá pouze ve chvíli, kdy už se nemůže obejít bez přítomnosti ženy, kterou miluje. Po svatbě má stále chování věčného starého mládence. Z jedné strany to může být pozitivní, protože ve vztahu zachovává svěžest, ale na druhé straně se ukazuje jako negativní jeho zanedbávání povinností v páru. Navzdory tomu je to příjemný manžel, velmi sympatický, hraje si s dětmi. V hloubi své duše je něžný a láskyplný, i když trochu dětinský! Řekněme, že pokud se vezmete, budete mu muset odpustit nedostatek odpovědnosti. Budete si však moci užívat jeho schopnost odlehčovat problémy, a jeho vřelou a čistou vášnivost, kterou vám bude poskytovat!

Jak si udržet muže Střelce

Pokud je to Střelec nezávislý, budete muset vynaložit veškerou energii, abyste s ním dokázala udržet krok! Hlavní pravidlo jako si ho udržet spočívá v tom, že nesmíte dráždit jeho nedůtklivost. Pod svým žoviálním vzhledem skrývá svůj latentní, ale stále přítomný sklon vybuchnout – je velice nedůtklivý! Takže, žádné tvrdé a přímé výčitky, i kdyby byly zcela oprávněné! A pak, respektujte jeho nezávislost. Nesnáší pocit omezení v pevném vztahu. Běda, jestli nasadíte zamračený výraz, nebo nastolíte tichou domácnost: pro Střelce je to nesnesitelné chování! - Chovejte se jako upřímná družka, bez postranních úmyslů. Tuto vlastnost ocení, protože ve skutečnosti sám není nikdy zcela bez zájmu! - Váš vztah postavte na společných ideálech a na stejném vkusu. . Ukažte se jako brilantní, aktivní a svůdná: pokud jste do doby, než jste ho poznala, hrála roli Popelky, která musí před půlnocí domů, tak od této chvíle musíte být naopak čilá a plná akceschopnosti! - Staňte se nepostradatelným komplicem jeho zábavy a rozptýlení. - Nikdy a žádným způsobem neomezujte jeho bytostnou touhu po cestování. Vyražte s ním na cestu vždy, když můžete. Vybírejte kempy, turistické vesničky s animačním programem, a především alternativní cestování... - Nemějte špatnou náladu víc než jeden den v týdnu, a pokud to přijde, snažte se, aby vás to do oběda přešlo! - Pamatujte, že on touží mít vedle sebe ženu, která dokonale zná jeho pravidla: buďte rozhodná!

Vhodné dárky pro muže Střelce

Miluje sport, život pod širým nebem, je dynamický a zbožňuje cestování. Najít pro něj vhodný dárek není těžké. Vyberte například: - Luk a šípy. - Pár lyží. - Předplatné časopisu o cestování a zeměpisu. - Důležitý dárek: poznávací cesta do Ameriky.