Znamení mužské sexuality – Vodnář

Znamení mužské sexuality – Vodnář

Zrozenci ve znamení Vodnáře by byli nejšťastnější ve světě, kde vládne přátelství. Někdy dají přednost platonické lásce s rozhodně intelektuálním tónem, před láskou plnou dramat, vášní a zlomených srdcí, která ho přivádí do velké nepohody, a někdy mu nahání dok


Zrozenci ve znamení Vodnáře by byli nejšťastnější ve světě, kde vládne přátelství. Někdy dají přednost platonické lásce s rozhodně intelektuálním tónem, před láskou plnou dramat, vášní a zlomených srdcí, která ho přivádí do velké nepohody, a někdy mu nahání dokonce strach.

 

Jak  se chová v lásce muž Vodnář

Je velmi vzácné, že by lásce vyhradili dominantní místo ve svém životě: na prvním místě jsou rozhodně jejich ideály a jejich myšlenky. Lásku Vodnář prožívá jako všeobecnou, lidskou a kolektivní. Má tu dobrou vlastnost, že vůbec neskrývá svou skutečnou náturu, proto je pravděpodobné, že bude odsuzován za nesoudržnost: říká jasně a otevřeně, že je alergický na příliš těsné svazky, a ještě více se brání proti ztrátě své výrazné individuality. V pojetí univerzální lásky toto znamení projevuje nevyčerpatelný zdroj trpělivosti, pochopení a tolerance vůči celému světu... vůči lidstvu, ale nikoliv vůči vlastnímu partnerovi, který bude muset být naopak na úrovni pojetí absolutní lásky!

Jaký je Vodnář ve vztahu

Jakmile se člověk ve znamení Vodnáře rozhodne vážně se uvázat do vztahu, obvykle to dělá ze tří důvodů: první je, protože si myslí, že našel osobu, která nebude omezovat jeho osobní svobodu. Druhý, protože ví, že jeho zájmy budou partnerem respektovány. A třetí, protože ho partner nebude dusit. Pozitivní na tom je, že toto znamení má schopnost, pokud výše uvedené podmínky budou dodrženy, být věrný partnerovi, a to za všech okolností. Je mu vlastní nadprůměrný potenciál odolnosti proti svodům, protože své vztahy s druhým pohlavím zakládá na přátelství. Obvykle nastoluje vztahy, ve kterých jsou smysly zapojeny jen okrajově. Prožívá lásku jako prodloužení na intelektuální úrovni, a jako vzájemnou výměnu vědomostí. Jedinou výjimkou z tohoto pravidla je fakt, že ve jménu svobodu a antikonformismu může podlehnout touze po změně partnera. V každém případě bude velmi adresný a přímý, pokud bude muset čelit případnému rozchodu: ze všech znamení je Vodnář nejvíce loajální, a schopný přát svému ex partnerovi jen to nejlepší, bez nejmenšího roztrpčení. Je příliš zaměstnán myšlenkami na budoucnost, aby se ohlížel zpátky. Je to osoba, která v jakémkoli věku je připravena začít znovu od píky. Toto je jedna z lepších stránek Vodnářova charakteru!

Muž Vodnář v páru

Obvykle se k partnerce chová velmi velkoryse: nechává jí absolutní svobodu rozhodování v životě. Je tolerantní, ale nesnese vytáčky! Žena s ním bude mít vždy prostor k diskusi, a své místo v páru, které bude moci během času měnit podle momentálních potřeb.

Vodnář a žárlivost

Tento cit se jen velmi obtížně dostane do myšlenkových pochodů Vodnáře. Je příliš nad věcí, aby se snížil k prožívání takto nezdravé vášně! A přeci, někdy mu může cvrček znít v hlavě, především v případě, kdy ho upozorní přítel, ke kterému má důvěru. Kromě toho si nedělá iluze, a velmi dobře ví, že věčná láska je velmi vzácné zboží. Spíše než čistou žárlivostí, může se nechat unést obavami z opuštění kvůli někomu zajímavějšímu! Jen zřídka bude reagovat zuřivě, spíše bude hledat logické ospravedlnění neuspokojivého chování druhého: pokud mu partner prokáže upřímnost, a přizná nevěru, mohl by Vodnář zcela neuvěřitelně situaci přijmout, a zachovat přátelství!

Sexualita u Vodnáře

Pamatujte, že toto znamení nenastartuje své instinkty, dokud se necítí úplně ve své kůži. Atmosféra, která uvolní jeho brzdy, se vytvoří, pokud se jeho citlivost spojí s partnerčinou, a jeho myšlenky k ní volně plynou. Sexualita tohoto znamení se projevuje nejprve skrze mozek, a teprve pak skrze tělo: v posteli nesmíte Vodnáře nikdy nudit! Erotika musí být zábavná hra, a nikdy ne zvyk! Je třeba najít správnou cestu mezi nevinností a neobratností. Trocha vášně, ale vždy v doprovodu naivity a spontánnosti: přílišná sexuální bravura u něho může vzbudit velké podezření!

Muž Vodnář v posteli

Čím déle budete čekat na to, až s ním dojde na fyzický kontakt, tím více se bude cítit ve své kůži. Pokud se budete hrnout do jeho postele, nebude mít problém s vaší emancipací, ale bude mít sklon vás zařadit mezi postelové ženy, tedy mezi ty, se kterými neexistuje možnost prohloubit vzájemné poznání v jiných směrech. Z toho vyplývá, že tento typ muže se musí dobývat nejprve přes myšlení! Sexualita může z jeho mozku vytáhnout velmi zajímavé nápady.

Erotogenní zóny u Vodnáře

Kotníky a lýtka: doteky na těchto místech by měly zrozence znamení Vodnáře dostat do stavu, kdy podlehnou. Každopádně neexistuje žádné určité místo na těle, která mu způsobí zkrat, pokud se předtím nevytvořily mentální spoje, které dovolí elektřině, aby proběhla!

Muž Vodnář se vám bude líbit, pokud:

- Myslíte, že všichni muži chtějí jen to samé... - Nesnášíte vaření! U stolu je to on, kdo klidně bude jíst jídla z konzervy nebo z mrazáku! - Nenávidíte žárlivé scény: pokud mu nezadáte velmi jasný důvod, s Vodnářem je nezažijete nikdy! - Milujete sci-fi a věříte na U.F.O. Ale vyhněte se mu jako moru, pokud... jste zvyklá dostávat dárky ke každé příležitosti!

Jak získat muže Vodnáře

Především se musíte nacházet na správném místě, tedy tam, kde je pohyb a pokrok, kdekoli kde je něco, co se mění a vyvíjí. Budoucnost je pro něho velký magnet. Je ovšem zbytečné jít hledat Vodnáře do politických kuloárů, do kanceláří velkých firem: on hluboce nenávidí každou formu autority! Naopak bude stále v běhu, rozdávat letáky na náměstí, aby dodal druhým odvahu protestovat ve prospěch vlastních práv. Pokud prokážete výjimečný zájem o jeho sociální činnost, můžete s ním navázat konstruktivní dialog, a přejít i k osobnějším tématům! Mluvte o vašich představách o pokroku, o evoluci lidské rasy, o posledních objevech na poli vědy, ale i medicíny... Zkrátka, musíte mít velký přehled, pokud mu chcete dát najevo, že kromě těla máte i mozek!

Tajemství, jak ho svést...

- Je velmi citlivý na schopnost se vyvíjet: zcela jistě si vás všimne, pokud ho dokážete přesvědčit, že máte opravdu snahu na sobě pracovat... ať už jste neposkvrněný andílek, nebo malý čertík, který zapáchá sírou! - Postačí mu říci, že se chcete stát něčím jiným, že pracujete na to, abyste dělala to, či ono, že byste se chtěla více snažit, abyste zítra byla lepší, než jaká jste dnes! To všechno na něj nepochybně udělá dojem! - Udělejte si všeobecný kulturní přehled, především v oblasti aktualit: Vodnář nesnáší nevědomost a ignoranci! - Řekněte mu, že chcete skákat padákem: pokud jde o sportovní aktivity, je spíše lenivý, ale všechny sporty spojené se vzduchem ho zvláště přitahují! - Je schopný přijmout s radostí, pokud to budete vy, kdo udělá první krok. Začněte kolem něho kroužit, ale bez velkého nátlaku. Nakonec na něj zaútočte s rozhodností, řekněte mu, jak se vám zdá přitažlivý a zajímavý!

Jak se provdat za Vodnáře

Uran, vládnoucí planeta tohoto znamení, je spojován s volnými vztahy, bez manželských svazků. Budete muset vynaložit veškerou vaši vůli, abyste vašeho Vodnáře přesvědčila, aby se chtěl vázat. Kdo se narodil v tomto znamení často považuje legalizaci vztahu za řetěz, nebo za omezování jeho svobody. Proto si dobře rozmyslete, jestli mu chcete uvázat obojek kolem krku: jakmile se ožení, mohl by se z něho stát, jakousi podivnou psychologickou reakcí, spíše „nepřítomný“ partner! Bude mnohem lepší, pokud mu nabídnete šťastné soužití mimo obvyklá schémata – bude z toho nadšený!

Muž Vodnář a manželství...

Je ochotný vstoupit do manželství, pokud mu to nepřinese přílišná omezení jeho návyků, a jeho osobní svobody. V rodinném prostředí můžete vždycky počítat s jeho pochopením, a s jeho morální podporou. Může zapomínat na výročí, ale naopak vám bude dělat skvělá překvapení mimo „povinné“ svátky. Věří v rovnost práv mezi mužem a ženou, a proto bude moderním manželem, ochotným dávat prostor vašim myšlenkám, stejně jako svým! Pokud vás tento muž zajímá, ale myšlenky na manželství se nějak vyhýbají jeho mysli, navrhněte mu představu svatby jako dobrodružnou výpravu: vzbuďte jeho zvědavost, předneste mu návrh jako něco velmi neobvyklého, a zdůrazněte, že počet svateb statisticky klesá – přesvědčte ho, že je to vlastně originální nápad!

Jak si udržet muže Vodnáře

Jestli chcete s Vodnářem dobře vycházet, jako první věc musíte zlikvidovat monotónnost a pocit povinnosti. Tajemství, jak si ho udržet: pěstujte stále živý vzájemný zájem, a neomezujte přitom jeho svobodu: jedině tak si bude stále přát život ve vztahu. Musí to být příjemné a přijatelné. A držte se následujících pravidel:. Snažte se chovat svobodně, bez předsudků a předpojatosti. Ukazujte se v jeho očích jako originální, instinktivní žena, plná nápadů. - Navždy zapomeňte na soupeření, žárlivost a vášnivost. Pokud toho nejste schopná, je možné, že se brzy unaví! - Vždy si pamatujte, že vyhrocené city vedou k odloučení od vás: snažte e být vyrovnaná, a diskutujte s ním v klidu. - Respektujte jeho chvíle ticha, a jeho psychologickou „nepřítomnost“. - Rozhodně mu nevytvářejte praktické a emotivní bariéry. Vezměte jednou provždy na vědomí, že váš Vodnář nedokáže žít současností.. - Buďte klidná a vyrovnaná! Pokud bude mít někdy dojem, že jste netrpělivá, a že máte pochybnosti, mohl by ztratit trpělivost! - Poslední pravidlo: neexistuje lepší postup, než vytvořit s ním zdravý a moderní liberální vztah, kde jste spolu prostě proto, že je vám spolu dobře!

Vhodné dárky pro muže Vodnáře

Jak bylo řečeno, muž Vodnář touží po partnerce, která je především kamarádka, a která s ním sdílí vědecké a vědeckofantastické zájmy. Tak při výběru dárku zkuste třeba: Sci-fi knihu, nebo komplet filmů typu Star Trek - Mikroprocesor do počítače - Teleskop -

Důležitý dárek: cestu letadlem... směr Amerika. Jakmile tam dorazíte, vezměte ho do vesmírného centra NASA a do Disneylandu! Text: Alena Meleová