Znamení mužské sexuality – Ryby

Znamení mužské sexuality – Ryby

Znamení Ryb je v celém zodiaku nejvíce smyslné, ale také nejvíce emotivní. Je tedy vcelku jasné, Je tedy zcela zřejmé, že Ryby prožívají lásku jako důležitou složku své existence, ve které dokážou vyjádřit to nejlepší ze sebe sama.    


Jak  se chová v lásce muž RYBY

City mají ohromnou váhu, především pak city partnera, což je skutečně nezbytné pro stabilitu charakteru. Pro toto znamení je velmi typická proměnlivost. V pozitivním smyslu se stává tvořivostí, v negativním smyslu pak vytváří stavy nejistoty, nerozhodnost, sklon ke lhaní, a neustálé hledání stále silnějších pocitů, často prostřednictvím morálních přečinů. Milovat znamená prožívat naplno pocity, bez kompromisů: proto jsou Ryby schopné velkých citů, ale také velkých tragédií, pokud se vyskytnou problémy a překážky v jejich lásce. Pro popis jejich citové chování je dokonalý symbol, který je představuje: dvě navzájem propletené ryby, které ovšem míří každá jiným směrem. „Nit“, která je spojuje, odpovídá sklonu záviset na druhých, nebo na partnerovi, stejně jako jistý sklon nechat se unést pocity a neřestmi. Ryby, které plují dvěma směry, symbolicky vyjadřují typickou rozporuplnost charakteru. Kdo zná člověka Ryby dobře ví, že pokud jim hodí lano, kam až může dojít jejich fantazie a neustálé „jestli“ a „ale“!

Ryby ve vztahu

Pro Ryby se pár jeví jako jediná bytost: jsou zrozeni, aby prožívali vztahy coby milovaná bytost, a vytvářejí závislost velmi podobnou symbióze. Ne náhodou se stává, po několika letech soužití s jednou osobou, že přejímají její chování, a změní svůj charakter podle požadavků partnera! V očích pevného znamení, jako například Vodnáře, se to může zdát poněkud směšné, nebo dokonce absurdní: schopnost přeměny a přizpůsobení jsou pro ně jedinou záchrannou kotvou, pokud situace neodpovídá jejich přání. Jestli mají štěstí, a najdou někoho, kdo dokáže chápat jejich hledání jistoty, aniž by zneužil jejich dobrého srdce, mohou být velmi šťastní, a oplácet stejným štěstím pomocí velkých gest altruismu a velkorysosti.

Muž Ryby v páru

Z celého zodiaku je to dozajista to nejvíce citlivé a emotivní znamení. Velmi vášnivé a milé, rozhodně romantické, a jako ze staré doby. Žije odděleně od reality: miluje poezii a umění, často je sám umělec. Může mít vášeň pro hudbu, nebo je sám hudebník... smyslů! Umělecký duch zjemňuje jeho schopnost pochopit ženský svět lépe, než jak to dokážou jiní muži.Ve vztahu je velice snaživý a pozorný vůči potřebám partnerky. Jeho smysl pro sebezapření ho vede k servilnímu chování, tolik vzdálenému od typického mužského projevu. Je vybaven šestým smyslem, který mu dovoluje chápat stav mysli partnerky, jako nikdo jiný! Jediná vada na kráse jeho povahy je nedostatek důslednosti: sní, namísto aby jednal, a žije v uzavřeném světě, který si vytvoří pro sebe na míru!

Ryby a žárlivost

Jelikož žijí se svým partnerem v symbióze, jsou Ryby velmi náchylné k žárlivosti, a od partnera neustále vyžadují velmi detailní hlášení o všech jeho pohybech, a kdyby mohly, zaplatily by jakoukoli částku, aby znaly i jeho myšlenky! Občas intuitivně vycítí, víc než jiná znamení, případnou nevěru: stačí gesto, nevhodný pohled, a nenechají si ujít příležitost pro žárlivou scénu, na kterou partner hned tak nezapomene! Je jasné, že žárlivost její pozitivní tvář lásky: pro Ryby ji však používají jako prostředek, aby partnerovi ukázaly svůj zájem, a jako míru jejich citů. Neuvědomují si stres, jaký ti vytváří, a prožívají jemnou radost, a ohromné uspokojení právě ze žárlivých scén a dramat!Sexualita Ryb

Základními složkami sexuality znamení Ryb jsou vášeň, erotika, a špetka provinění! Sex je plnohodnotnou součástí lásky, i když je často prožíván jako „skrytá“ zkušenost mimo ustálený vztah. Ryby nejsou od přírody nevěrné: řekněme, že náturou mají potřebu neustálých změn. A pokud je nenajdou v partnerovi, jdou si je hledat jinam. Zdá se to podivné, ale zrozenci tohoto znamení jsou věrní pouze v případě, kdy je partner drží v neustálém citovém napětí, a to i v podmínkách jednoznačné podřízenosti! Nebo mohou být oni sami podvedeni – ti, kteří čekají doma s dojemnou důstojností na partnera, který je zcela zaměstnán zálety!

Muž Ryby v posteli

Je vybaven sexualitou plnou fantazie, složitou, dokonce až nečistou. Vyhledává stimulující, až hříšnou atmosféru, kde by mohl naplno projevit své „zakázané“ sny. Takovým zakázaným ovocem může být pro něj třeba anální sex, v pasivní i aktivní formě. Erotika u něho dosahuje propastných hloubek: miluje porušování pravidel, překračování hranic, a dobrodružně se vrhá do všeho, co mu může dát silné emoce. Často reaguje pasivně, aby vzbudil zájem družky, jindy si zase pohrává se svou emotivitou, aby jí způsobil trápení, která hned potom zklidňuje obrovskou vlnou gejzírů sexuálně může být andělem i ďáblem současně!

Erotogenní zóny Ryb

Zkusili jste muži znamení Ryb někdy udělat reflexní masáž chodidel? Jednoduše, masírujte mu chodidla, a vyvoláte velmi uklidňující efekt na jeho psychiku. Ostatně, právě odtud pramení nejdůležitější impulzy, které míří přímo do výsostných erotogenních zón: zkuste vaší Rybce věnovat milostnou poezii pod nebem plným hvězd... taková zkušenost může probudit jeho nejhlubší instinkty!

Muž Ryby se vám bude líbit, pokud...

- Chladný Kozoroh vám zmrazil srdce! - Vaše pracovní doba je flexibilní!... je pro vás nemožné chodit včas díky muži, který vás každé ráno sevře do náručí, a řekne: „zůstaňme ještě chvilku tady...“ - Líbí se vám vyznání při měsíčním světle, sladká slovíčka šeptaná do ucha, milostné řeči více než praktické projevy... Ale vyhněte se mu jako moru, pokud... ničí vás pomyšlení, že ho uvidíte, jak od večera do rána mizí, aby se pak objevil, jako by se nic nestalo!

Jak získat muže Ryby

Uložte si do hlavy základní věc: pokud chcete ulovit muže Ryby, potřebujete dobrou návnadu, a tou nejlepší je vytvořit kouzelnou a neobvyklou atmosféru! Proto volte s největší péčí místo pro setkání. Hledejte místo romantické, emotivní, kde bude klid a soukromí: například chata vysoko v horách, měsícem ozářená pláž, vysoká skála s výhledem... nebo jednodušeji, postačí městská fontána, krásně osvětlená, a s hrou vodních proudů. Doporučujeme také následující taktiky svádění...

Tajemství, jak ho svést...

- Hanebná strategie: uspořádejte večeři s rybími pokrmy, zaplavenou potoky bílého vína... Ryby velmi špatně snáší alkohol, a menší opojení má na něj takový vliv, že je schopen čehokoli! - Ekologická strategie: procházejte se pod jeho okny s transparenty typu: „zachraňme tuleně středomořské!“ - Patetická strategie: žebrejte u něj o pomoc, požádejte ho o půjčku, naznačte mu, že máte potíže, a že potřebujete absolutně pomoc! - Potápěčská strategie: předstírejte, že se topíte: jen aby se ukázal jako hrdina, vrhne se vám na pomoc. Jakmile jste „zachráněna“, předstírejte mdloby: aby vám dal dýchání z úst do úst...

Jak se provdat za muže Ryby

Dorazili jste ke klíčovému a náročnému okamžiku vašeho vztahu, kdy se často rozpadne sen o lásce: vysoké ideály a velké sliby se náhle rozplynou, když se musíte rukama dotknout reality manželství, každodenního života, a tím pádem problémů a obtíží! Jakmile bude muž Ryby přesazen do manželské reality, bude muset hledat rovnováhu, naučit se pravidelnějším časům a návykům, pokud nechtějí, aby se partner unavil jeho nedůsledností. Manželství je trauma, na které ne vždy dokáže reagovat s potřebným klidem a vytrvalostí. Snadno ho odradí i nejbanálnější problémy v domácnosti: lze jen doufat, že má za partnerku někoho, kdo mu bude dělat duševního a materiálního průvodce!... alespoň v prvních letech manželství. Naštěstí v průběhu času začne odkládat stres a nejistotu, typické pro vládu Neptuna nad jeho psychikou. Nakonec ukáže svoji lepší stránku své povahy, tu uvážlivou a společenskou, což se obvykle projevuje v době kolem 40 let věku, pod příznivým vlivem planety Jupiter! Je namístě říci: lepší pozdě než nikdy!

Muž Ryby a manželství

Není neobvyklé, že se cítí ztracený, pokud čelí úkolům a odpovědnosti v roli hlavy rodiny! Raději než řídit loď, by seděl v kuchyni a loupal brambory! Pokud ho jeho srdce dovede k velkému kroku, je ze všech znamení nejméně připravený. Dá se mu odpustit nedostatek smyslu pro praktičnost náhradou za něžnost a lásku, s živostí touhy vůči manželce, a také díky velkému poutu, které si vytvoří vůči dětem!

Jak si udržet muže Ryby

Pokud si přejete, aby láska k vašemu muži ve znamení Ryb trvala věčně, musíte vstoupit do jeho světa, zapojit se do jeho snů, a do jeho fantazií. Důvěřujte intuici, pokud ji máte. Ale pokud ji nemáte, věřte ve štěstí!... a mějte na paměti rady, které následují: - Vezměte na sebe praktické úkoly společného soužití: plaťte složenky, spravujte rodinný majetek, a dělejte to, co by na vašem místě dělali jeho rodiče! - Neutápějte ho v radách: stejně v praktickém životě ani jednu nevyužije! - Nesnažte se uklízet jeho věci: on se lépe orientuje v nepořádku! - Respektujte jeho rytmy! Běda, abyste s ním ráno třásla, aby se vzbudil včas, nebo abyste mu připomínala, že zítra musí do práce! - Buďte silná a jistá: jeho pochybností je už i tak víc než dost! - Nevyvolávejte u něj pocit viny: namísto aby se omluvil, bude si vymýšlet omluvy pro své chování!... - Nestěžujte si na vaše finanční podmínky: on sám je prototyp ukňouraného člověka! - Buďte vždy ochotná, v každém slova smyslu, a v kteroukoli denní či noční hodinu!

Vhodné dárky pro muže Ryby

Jeho mysl je plná fantazií, někdy je roztržitý, je nenapravitelný romantik a miluje moře... Bude šťastný, pokud mu darujete: - Mořské akvárium. - Model plachetnice v láhvi. - Modrobílou teplákovou soupravu. - Důležitý dárek: domácí vinotéka!

 

 

 

Text: Alena meleová